Přejít na obsah

UPC opět zrychluje internetové připojení


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník dzurovac@seznam.cz
V ‎08‎.‎01‎.‎2018 at 20:01, retron napsal:

no mě to přijde už jako takový každoroční folklor pod záminkou "vylepšení" služeb zvednout ceny a dát zákazníkovi na výběr akceptovat anebo odejít. měl jsem rok v akci rychlost 200 a narovinu přiznám, že jsem při běžném používání oproti stovce nepostřehl rozdíl a to ani když to zpětně snížili (v průměru 5 zařízení na ac wifi), troufám si tedy tvrdit, že 100 vs. 150 nezaznamená už nikdo

Nic jiného za tím není. Pokud každého uživatele UPC takto NUTÍ k jednostranné změně smlouvy je to sprosté. Ne každý využije zrychlení, větším omezením jsou servery ze kterých se stahuje a pod. Výmluva na rodinu je lichá, rodina ať si zaplatí rychlost, která jí vyhovuje. De facto UPC zneužívá jistého monopolního postavení. Chtělo by to stěžovat si na ČTÚ, ÚOHS a Obchodní inspekci s poukázáním na nekalé obchodní praktiky.  Jako důchodce takové praktiky přímo nenávidím, ještě nám ani nepřidali a již nám strkají ruku do kapsy a peněženky. Pro UPC to je sladký bonbónek ve výši cca 36 a více miliónů Kč měsíčně. Jinak předchozí zvýšení rychlosti, tuším ze 40 na 100 Mbit/s proběhlo bez zdražení. 

Upraveno uživatelem dzurovac@seznam.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
před 5 hodinami, Honza333 napsal:

To Vás tady ještě nepřestalo bavit řešit 30kč ???   Když s tím máte problémy tak taky výborné služby nabízí O2 ,třeba internet HD 20mbs  za 400kč - když už píšu můžete mě někdo vysvětlit co to je internet HD :D:D:D:D:D zřejmě nějáká novinka v podání O2

Vážený, píšete o zvýšení 30 Kč a druhé straně od UPC zprávy " Vaše měsíční vyúčtování bude zvýšeno o 54 Kč a změní se i cenové rozložení služeb internetu a digitální televize na vyúčtování. " takže opravdu jen těch 30 Kč???

Mě.osobně stačí max 100 Mb, měl jsem na rok 200 Mb místo 100 Mb a nezjištěn žádný rozdíl ani na PC kde je síťová karta až do 1000 Mb. Na Noteoboku ani přes UTP nemohu využít rychlosti těch 100 Mb. WI-Fi modem mám na 300 Mb a mobil nebo ten notebook stejně není schopen stahovaní přes Wi-Fi sni rychlosti 100 Mb. Je podle tebe normální si brát třeba na letní dovolenou na Kanáry kožichy nebo zimní bundy aby mě tam nemrzl? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rixo
před 6 hodinami, Honza333 napsal:

To Vás tady ještě nepřestalo bavit řešit 30kč ???   Když s tím máte problémy tak taky výborné služby nabízí O2 ,třeba internet HD 20mbs  za 400kč - když už píšu můžete mě někdo vysvětlit co to je internet HD :D:D:D:D:D zřejmě nějáká novinka v podání O2

V mém případě je to 54 Kč. To je nic, jenže to navýšení dělá UPC pravidelně každý rok. Tzv. salámová metoda. Za pár let je z desetikorun pár stovek. Mně by to v zásadě nevadilo, ale musel bych někde vidět odpovídající zlepšení služeb. Rychlost internetu neřeším. Jestli mám 200 nebo 300Mbit je pod mou rozlišovací schopnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
22 minutes ago, Rixo napsal:

V mém případě je to 54 Kč. To je nic, jenže to navýšení dělá UPC pravidelně každý rok. Tzv. salámová metoda. Za pár let je z desetikorun pár stovek. Mně by to v zásadě nevadilo, ale musel bych někde vidět odpovídající zlepšení služeb. Rychlost internetu neřeším. Jestli mám 200 nebo 300Mbit je pod mou rozlišovací schopnost.

Přesně tak, poslední dobu žádné odpovídajíci zlepšení služeb a to hlavně u TV nabídky. Do dnešní doby absolutní nezájem zařadit konečně Jednotku s Dvojkou v HD což je opravdu ubohé a trapné. Zrovna tak absolutní nezájem zařadit dvojkanál Československo HD/Festival HD a nově dětský kanál RiK. Kanál Kino CS který byl předchůdcem Československa HD byl už od zákazníku požadován několikrát a velmi. Hlavně že chtějí přidávat německý balíček, když na druhé straně si může každý zájemce zajistit hromadu německých stanic za jednorazový poplatek který.nrní opravdu vysoký.

 

35 minutes ago, Rixo napsal:

V mém případě je to 54 Kč. To je nic, jenže to navýšení dělá UPC pravidelně každý rok. Tzv. salámová metoda. Za pár let je z desetikorun pár stovek. Mně by to v zásadě nevadilo, ale musel bych někde vidět odpovídající zlepšení služeb. Rychlost internetu neřeším. Jestli mám 200 nebo 300Mbit je pod mou rozlišovací schopnost.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Tommy Kindernay napsal:

... Mediabox nechci, dokud tam nebude možnost očíslovat si a seřadit si kanály podle sebe.

Pořiďte si malý Kaon, tam řazení funguje podle očekávání (přes Oblíbené). Kanály jsou očíslované podle pořadí, ,v jakém byly přidávány, v menu jde případně pořadí změnit.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro notizia  : mě to dělá opravdu 30 kč ,ono asi záleží na každém z nás, já jsem zvedl telefon zavolal a vyjednal to co vyhovuje mě, co platím za komplet a 500 net mě připadá OK ,to druhému ovšem vyhovovat nemusí ale každý z nás má tu krásnou možnost nastoupit do jiného vlaku a pokračovat s tím lepším......třeba i levnějším na tu dovolenou jak píšeš.....

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rixo
před 6 hodinami, Honza333 napsal:

Pro notizia  : mě to dělá opravdu 30 kč ,ono asi záleží na každém z nás, já jsem zvedl telefon zavolal a vyjednal to co vyhovuje mě, co platím za komplet a 500 net mě připadá OK ,to druhému ovšem vyhovovat nemusí ale každý z nás má tu krásnou možnost nastoupit do jiného vlaku a pokračovat s tím lepším......třeba i levnějším na tu dovolenou jak píšeš.....

Tobě přijde normální při každý změně zvedat telefon a vyjednávat jak na arabskym trhu? Tím bych fakt rozdíl v ceně zákazník od zákazníka neobhajoval. Je to spíš ostuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marek-26 to někde výše vysvětluje. Retenční cena není zase až taková "arábie". Máš slevu, ale je to podmíněné tím, že po dobu té retenční ceny se zavazuješ k něčemu. A to k odběru toho a v daném čase, na čem jste se smluvili a to za každých podmínek. Po uplynutí smluvního času můžeš (ale nemusíš) odstoupit. To už závisí pouze na tobě.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tomu rozumím ale i ta Retenční cena se nechá dohodnout ,já jsem si to ted dohodl na určitou dobu tak jako loni, mě to takhle vyhovuje a nikdo nikoho nenutí o něčem vyjednávat ,například ti za službu daj cenu a vždyt se dohadovat nikdo nemusí stačí jenom platit 

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...