Přejít na obsah

Vrácení přeplatku


Návštěvník FCZB1913

Doporučené příspěvky

Moje nová zkušenost.Skončilo mi věrnostní období,tak jsme se domluvili na nové ceně 833 Kč.Předtím jsem ještě vrátil 2 pronajeté STB,za což mi mělo být dle UPC vráceno 174 Kč.Čili moje následující platba měla být 659 K4.Jenže najednou se na moje UPC objevila suma k zaplacení 981 Kč!Tak jsem volal na infolinku a že prý je to chyba,ať se nebojím,že mi bude stržena ze SIPO částka 659.Samozřejmě,že ne.Platil jsem 981.Tak jsem napsal 6.2. reklamaci,která byla přijata,ale přes urgenci mi na ni nikdo dodnes neodpověděl.Podle zákona na vyřízení reklamace mají 30 dnů.Dnes je to již o dost víc a stále nic.Co mám teď dělat?

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je dobré vědět, že SIPO může mít prodlevu klidně i 3 měsíce. Kdysi jsem takto taky platil za telekomunikační služby a i po skončení smluvního vztahu tam byl ještě doběh právě 3 měsíce (naopak zase při začátku smluvního vztahu se na SIPO nic 3 měsíce neobjevilo). Tento zastaralý způsob plateb poslat k ledu, to bylo aktuální tak v dobách, kdy neexistovaly bankovní účty bez poplatků a internetové bankovnictví.

Upraveno uživatelem Adolf.Shitler
  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V žádném případě nemá SIPO prodlevu 3 měsíce. Změny v předpisu lze dělat do 25. předchozího měsíce a funguje to naprosto bez problémů, mám s ním zkušenost i jako příjemce plateb.

Zkušenost s vracením záloh mám s UPC pohužel velmi špatnou, u mě to bylo na několik telefonátů a mailů a trvalo to půl roku. Vždy slib, že v příštím vyúčtování mi zálohu započtou, tam bohužel nic, tak opět reklamace, znovu příslib a tak stále dokola.

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by se už Česká pošta polepšila? To se mně nějak nezdá :D Našel jsem si svoje doklady z roku 2014, kdy jsem v polovině ledna uzavřel smlouvu a první platba se na SIPO objevila až v březnu. Takže ne 3 měsíce, ale 2. Což ve výše uvedeném případu tazatele úplně stačí k tomu, aby měl onu jednu platbu ještě se starou částkou.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...