Přejít na obsah

Stahovani pres programy typu E-mule,kazza


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Chtel bych se zeptat jestli kdyz chci stahovat pres programy typu E-Mule a Kazza tak musim mit nejak zvlastne nastavene porty ??

 

Protoze se mi zda ze kdyz stahujui pres E-mule tak stahuju velmi pomalu a i kdyz ma ten soubor strasne hodne lidi tak si ho nemuzu stahnout.

Nejaky program (uz nevim jestli to byla E-mule nebo kazza) mi hlasil ze je u me problem s nejakym NAT pripojenim..

 

Kamos u CT muze stahovat uplne paradne pres E-mulu.

Jakou mate vy zkusenost u karnevalu ? kdyz chcete stahovat pres tyto programy??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Problém s hlaškou, která obsahovala slovo "NAT" je zapříčiněno neveřejnou IP adresou, kde dochází k modifikaci zdrojové adresy paketů, resp. k síťovému adresnímu překladu. Proto nastavá z velké části tento problém. Karneval však nějaký pátek v rámci své sítě použivá dynamické veřejné IP adresy, kde by neměl nastat tento problém, který řešíš!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted se divam ze to mam tak nastavene jak tam pisou a rychleji nez 15 KB/s nestahuju. :cry:

Pritom tam mam dobre nastaven pomer up/down...

 

Jakou rychlosti stahujete v techto programech VY ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Problém s hlaškou, která obsahovala slovo "NAT" je zapříčiněno neveřejnou IP adresou, kde dochází k modifikaci zdrojové adresy paketů, resp. k síťovému adresnímu překladu. Proto nastavá z velké části tento problém. Karneval však nějaký pátek v rámci své sítě použivá dynamické veřejné IP adresy, kde by neměl nastat tento problém, který řešíš!

 

Moment, chceš říct že už mají všichni veřejnou IP bez příplatku? Já jsem tedy na torrentech pořád pasiv, i když mám nové nastavení?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...