Přejít na obsah

Jak propojit mediabox a dvd přehrávač?


Návštěvník freekarol

Doporučené příspěvky

Návštěvník freekarol

U starého Handan  set top boxu,  jsem scartem propojil TV se set top boxem, druhým scartem, jsem propojil set top box a dvd přehrávač. Což u media boxu nejde, když tam je jen jeden scart. Nějaké nápady, jak propojit media box s dvd přehrávačem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

TV nemá žádný scart, u toho staršího STB, kde byla možnost propojit TV jen scartem, jsem to řešil tak, že sem použil scart adapter. Ted mám STB s TV propojeným HDMI kabelem, STB umožnuje připojit DVD přehrávače jen přes scart, tak sem to tak udělal, ale prd, nic nevidím. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Tak predevsim je zbytecne cokoliv "predpokladat" a ztracet cas nejakymi "zrejme" a "co by kdyby".
Dokud se pisatel jasne nevyjadri, jake moznosti pripojeni kde ma, je jakakoliv diskuse zbytecna.

Ja si zase myslim, ze "zrejme" nebylo puvodni zapojeni vysledkem nejakeho specialni umyslu nebo potreby, ale dopadlo to tak jen proto, ze

  • pisatel tomu nijak zvlast nerozumi (jako vetsina beznych uzivatelu)
  • v navodu pro Handan je to presne takhle namalovane (akorat pisatel nema video, jako je na obrazku, ale ma misto toho DVD prehravac)
  • v jeho pripade to shodou okolnosti opravdu slo zapojit presne podle toho obrazku

Tahle teorie je uplne stejne pravdepodobna jako ty ostatni...

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...