Přejít na obsah

Problém s Prima HbbTV


Návštěvník pesek_no

Doporučené příspěvky

Návštěvník pesek_no

Zdravým ve spolek,

Mám dotaz do pléna. Mám TV Philips s Androidem a využívám CA modul + Internet a TV od UPC.

Do nedávna mi HbbTv fungovalo naprosto v pořádku. V tuto chvíli, když pustím HbbTV na primě, tak naskočí korektně menu s veškerým obsahem, ale když dám přehrát jakýkoliv obsah tak naskočí okno, jako když se načítá (točí se „kolečko“) a u toho zůstane. Video se nepustí. HbbTV jde normálně opustit, není nic seklého, ale obsah se prostě nenačte.

Na jiných kanálech (Nova, ČT) funguje obsah korektně jak má.  Zkoušel jsem restart TV bez výsledku. UPC podpora přes telefon mumlala něco slovensky, že neví.

Vzhledem k tomu, že to předtím fungovalo a nyní ne, řekl bych, že je to problém spíše na straně UPC nebo Prima, ale nikde jsem nezaregistroval, že by měl někdo podobný problém….:-/

Máte někdo radu poradu tip ?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 minutes ago, beepee napsal:

Tak takhle mi to na Primě nefunguje už nejmíň měsíc, jestli ne dýl. Takže používám doplněk na KODI.

Tak to mám štěstí Prima mi fungovala v uplynulých dnech, ale dnes v noci nejelo HBBTV na České televizi. Stejný případ naskočí menu a pak jen kolečka. Chyba bude někde jinde nejspíše u UPC.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pesek_no
43 minutes ago, beepee napsal:

Tak takhle mi to na Primě nefunguje už nejmíň měsíc, jestli ne dýl. Takže používám doplněk na KODI.

 

pls co je zmineny doplnek KODI ?

 

a co teda ctu, tak to vypada, ze si to zije absolutne svym zivotem....a UPC jako vzdy za to nemuze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Problem bude pravdepodobne v upc cz.V tomto momente odskusane HbbTV prima v upc sk,veskery obsah prehra a z pochopitelnych dovodov len povodna tvorba.

159.PNG.617c1251b329901c3965c5a7888d6c54.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Každý výrobce televizorů přistupuje k řešení příjmu HbbTV poněkud jinak, většina vysílatelů vysílá HbbTV stále v testovacím režimu, přesto všichni tvrdíte, že za vaše problémy s příjmem HbbTV může UPC!

Zkoušel jsem ráno i nyní, před polednem, s příjmem a sledováním HbbTV VoD na stanici Prima nemám problém, ani na tv Samsung, ani v aplikaci DVBViewer na pc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém v HbbTV na Prime by som hľadal aj v tom, že pridali v posledných dňoch k jednotlivým reláciam reklamné bloky (napr. na ČT reklamy v HbbTV nie sú). Takýmto blokom teraz začína každý program na HbbTV Primy a možno niektoré televízory Philips majú s tým problém, lebo reklamy sa pravdepodobne naťahujú z iného zdroja ako vlastný program. V mojom televízore Samsung beží HbbTV naďalej O.K. a to aj na Prime s reklamnými blokmi. ☺

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Router Compal, CA modul, HD Mediabox
  • Bratislava IV.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...