Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník Doctor

Jo, ve středu nejela televize, internet. Analog se rozjel někdy kolem 11 dopoledne, internet po jedné po obědě. Pak to odpoledne ještě dvakrát vylítlo, ale jen tak na 5 minut.

Střed města.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník JirkaH
Toz, vcera v noci, Brno - Slatina - totalni vypadek (vcetne TV) od cca 1:10 do cca 3:10, dnes v noci repete v case 0:52 az 2:52, cili zase na 2 hodiny. Poslat email se neobtezujou, smejdi.Tesim se na pristi noc. :(

 

lisen to same

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noční výpadky bez upozornění byly opravdu 10. i 11.11. lahůdkou. Karneval se alespoň snažil o tomhle informovat předem (jistě, údržba sítě je pochopitelná), ale UPC to bere arogantně. Že neumí obeslat vlastní klienty podle databáze připojení? Jejich problém, Karneval to zvládal bez problémů.

 

10.11.2009 01:06-03:40 Kompletní výpadek Internet + TV (analog jen do 02:40)

11.11.2009 00:54-02:58 Opět kompletně mrtvé (tentokráte potvrzeno i z centra na Veveří, analog TV do 02:50 ?)

 

a dnes 12.11. mají "lahůdku" již večer - doslova mrznou navazování odchozích TCP/IP spojení z browseru. Buď jim nezvládá firewall shaping provozu pro P2P a nebo jiný podobný problém (že by kontrola URL na závadné adresy?). Kupodivu PING prochází snadno - asi aby nešlo jednoduše poukazovat na problémy, tak vybrané "měřící" protokoly jsou privilegovaně prioritizované.

 

A pro zajímavost http://www.speedtest.net/result/620618245.png

DOWN 8.59 (na 10M), UP 0.00 (na 1M)

 

A zhoršovalo se to, následné testy už si nedokázaly ani to spojení pro měření otevřít a pro práci jsem byl nucen přejít na GPRS/EDGE záložní mobilní připojení :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník

Kolem 17 hodiny mi vypadl net a dosud nenabehl, analog TV jede, na modemu blika kontrolka RECEIVE, ale SEND a ONLINE nesviti. Bydlim v Reckovicich, vypadlo to jeste nekomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Já včera též zaznamenal výpadky kratšího trvání. Bylo jich celkem dost (min. 8 ) mezi 10-14hod.

 

- Projevy: zhoršený ping, poloviční rychlost (15Mbit).

 

- Lokalita: Brno-Černovice

 

- dnes již vše v pořádku, zřejmě nějaká menší technická úprava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Cau tak mam stejny problem na modemu me taky blika jen dioda RECEIVE uz me internet nejde 2dny kdyz jsem kontaktoval UPC poslali me tel. cislo at si domluvim technika ze se jim modem nehlasi ale koukam ze modemem to asi nebude kdyz mame stejnej problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník kockonos

Volal jsem na jejich linku a maji tam nahranou hlasku ze vypadek je v cele CR :shock: , takze i ja jsem bez IP z DHCP :D . Lokalita Praha-Haje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...