Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bender
Tak stiznost pomohla, dnes mi odepsali, ze posilaji konfiguracni soubor a restartuji modem. Takze opet 10/1. 8)

 

Hm a jinému šťastlivci taky poslali konfigurační soubor, který mu jeho rychlost zkrouhne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek
Tak stiznost pomohla, dnes mi odepsali, ze posilaji konfiguracni soubor a restartuji modem. Takze opet 10/1. 8)

 

Hm a jinému šťastlivci taky poslali konfigurační soubor, který mu jeho rychlost zkrouhne :)

 

A ten si toho nemusí ani všimnout, takže nic reklamovat nebude a spokojenost na "všech" stranách. Ovšem UPC si takhle nasere brzo asi dost lidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska po poledni taky vypadek (nebyl jsem doma (Husovice), jen jsem si vsimnul zmeneneho nicky na vsech IRC kanalech) a po mereni mam jen 9/0,5 namisto 13/1,5 co jsem mel predtim a mam mit. Jestli to do par dni nenapravi, taky jim napisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
zdravim, v poslednich tydnech mam problem s nacitanim www stranek a to hlavne v rannich hodinach (6-10 hod.). lokalita je brno zabovresky. muzu se zeptat jestli u nekoho z me oblasti tyto problemy take porad beze zmeny trvaji??? diky za info

 

Nazdar Kofis,

Mam rovnaky problem, som zo Žabovřesk, ale začina to okolo 22:00 a dokedy to trva, to neviem. Naraz nedostavam data z web. stranok, tie sa veľmi doho načitavaju, aj niekolko minut. Inak mam rychlost Down: cca 1MB/s Up: cca 200kB/s. Problem trva už takmer rok. Myslim si, že je to zamerne nejak blokovane. Internetove rádia a Skype valia bez problemov.

Kam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravim. Su z brna cerny pole merhautka. Dneska v pul 5 vypadl analog tv, nebo nejede celou noc to nevim jiste, ale celou noc urcite nejede net. Mel sem naplanovany stahovani na 1 hod rano ale nestahlo se nic. Uplne odrizly. Jeste se misto ct 1 objevila hodne zrnita prima a misto neceho zase ct2. Stalo se taky nekomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem taký z černých polí a nejede mi od večera ani net, ani telefon ani TV.Stejně tak spoustě dalším lidem co sem se s nima bavil.nevím co s tím je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...