Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

u me problem porad trva... zajimavy je, ze pri zapnuti utorrentu mi skoro prestane fungovat internet... bud se mi vubec nenacitaj stranky, nebo se nacitaji pekelne pomalu... a tak do minuty jak ten utorrent vypnu se to zase rozjede...

 

nikdy jsem takovej problem nemel a to jedu torrenty dost casto... v nastaveni jsem nic nemenil proste to zacalo samo od sebe asi pred 3-4 dny... divny :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník fwefw

Zdravim,

už snad 3 nebo 4 měsíce musím neustále obnovovat IP adresu ručně a je to čím dál horší. Poslední měsíc to neustále tuhne a obnova je potřeba i parkrát do hodiny. Nepomohlo by třeba změnit modul, prý teď mají nějaky novější nebo radši změnit poskytovatele třeba za Netbox ? Jo a torrenyty běží pomalu jak sviňa, dřív jsem měl u některých seriálů rychlost i 1MB, teď s bídou 30 Kb, s torrenty je problém tak poslední 3 týdny. Co s tím ? :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

už snad 3 nebo 4 měsíce musím neustále obnovovat IP adresu ručně a je to čím dál horší. Poslední měsíc to neustále tuhne a obnova je potřeba i parkrát do hodiny. Nepomohlo by třeba změnit modul, prý teď mají nějaky novější nebo radši změnit poskytovatele třeba za Netbox ? Jo a torrenyty běží pomalu jak sviňa, dřív jsem měl u některých seriálů rychlost i 1MB, teď s bídou 30 Kb, s torrenty je problém tak poslední 3 týdny. Co s tím ? :cry:

ty tvé problémy s torrenty zřejmě souvisí s tímto, čti zde:

http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=2086

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fwefw

A co tedy radíš ? Myslíš si, že je to pouze dočasné blokování z důvodu navyšování rychlosti nebo půjde o stálý jev ? Potom nějak pozbývá smysl platit si za větší rychlost, když to stejně jede jako šnek a tu na načítání stránek zas až tak nepotřebuji, notabene když musím neustále obnovovat IP. Nebyl by pak lepší přechod třeba k Netboxu nebo je to tam také blokováno ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...