Přejít na obsah

Nefunkční Vodafone TV aplikace (MG086)


Lukáš

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

@retron On je sakra velký rozdíl mezi tím, když si člověk něco testuje nebo vyzkouší - a mezi tím, když to pak používá denně.

@CableG Ano, čtu recenze na FB (i jinde), protože jedině tam se můžu dočíst, jak jsou uživatelé (ne)spokojeni s nějakou službou. Ty možná čteš nějaké PR žvásty operátora, jak je všechno ideální, ale reálně to nejspíš bude úplně jinak. Protože kdyby ne, tak dávno nejsi u VF a nepíšeš ve zdejší diskuzi, ale užíváš si svého fantastického vymodleného operátora jménem Telly 😄

Tak ještě jednou a pomaleji:

- nečtu recenze, Telly používám od listopadu 2021 jako hlavního tv poskytovatele, dostal jsem se k tomu víceméně náhodou (Telly mělo akci za jednu korunu na měsíc, migrací z UPC do VF jsem přišel o Horizon Go a hledal jsem řešení i pro televizory, protože do té doby jsem používal jen conax karty - no a protože domluva s VF o výměně jednoho staršího setopboxu za nový trvala víc jak měsíc, tak jsem u Telly zůstal, protože se ukázalo, že na AppleTV běhá zcela uspokojivě a v porovnání s následně doručeným setopboxem výrazně rychleji)

- nic vymodlenýho nemám, je mi to absolutně fuk, jen se chci dívat na televizi a mít zpětné zhlédnutí a nečekat na každou operaci několik sekund (což je pro VF problém)

- od VF mám ještě kabelový internet (proto jsem třeba i tady) a mám pronajatý prémiový setopbox, abych mohl reálně obě služby porovnat (čímž se patrně dostáváme k hlavnímu rozdílu mezi námi dvěma)

- je mi celkem fuk co si myslíš, ale ocenil bych, kdybys přestal naznačovat, že něco z toho, co píšu, není pravda.

 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@CableG Je zarážející, že se tak angažuješ v diskuzi o VF TV, když jsi spokojen s Telly :D Přičemž pohádky o tom, jak máš pronajatý STB od VF pro jakési porovnání, jsou úsměvné a samozřejmě naprosto nevěrohodné a vysvětlení bude reálně v tom, že Telly zase není tak ideální, jak tady proklamuješ a VF TV je prostě lepší :PA pokud jde o nějaké ocenění a naznačování, tak to ti asi nevyhovím do doby, dokud tvoje příspěvky budou vypadat jako ty pohádky :D
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, CableG napsal:

Tak ještě jednou a pomaleji:

To chce klid...
Reakce na @Adolf.Shitler co se tyka jeho obhajob jak je co dobre nebo spatne u konkurence je zbytecna.
Slepe a dlouhodobe v tomto nepripousti polemiku at je jakkoliv konstruktivni. (samozrejme ve prospech VF)

Vzdy vytahne FB atp. jak to maj jinde spatne i kdyz si tam muze kdokoli vyblit jakykoliv problem za ktery si muze treba i sam.
Ja pouzivam kartu jeste koupenou od LICA to mne zde drzi, stejne ale po nejake chvili kdyz zjistim ze linearne uz mne neuspokojuje tak sklouznu ke svemu poskytovateli kde tyto problemy nejsou. Mysleno ovladani, rozvrzeni atd... -sem tam zkusim jake by to bylo pres VF abych se znechucen zase rychle vratil ke svemu providerovi, ktery nejen ze nenuti vlastni stb ale umoznuje i vlastni ONU jednotku na optice. Je sice pravda, ze v tomto pripade dava ruce pryc od podpory ale to je celkem logicke. Poskytne jen udaje pro pripojeni a starej se.
Takze pokud jsem chtel vykonejsi router, abych za nim nemusel mit dalsi svuj kvuli tomu ze ten jejich je pro 1gb vzduchem uz uzkym hrdlem, tak to umozni(odpadne i najem.poplatek). 
Chtel jsem zareagovat uz zde, ale s nim to nema cenu a pomuze jen ignore...(todle neni jedine forum kde mel tento problem).

Jinak bylo by fajn kdyby VTV slo do sebe a dal na narky uzivatelu a pokud uz to nevymysleli sami dokonale tak at obslehnou co je jinde dobre a implementuji to, budou z toho tezit vsichni.!
A zahlidl jsem postezovani si na nedostupnost tel.podpory na VF, zde na obhajobu musim rict, ze kdo se chce dovolat tak se dovola a ano muze to dele trvat ale opravdu to lze.

Tak jeste jednou na zaver chce to vuci A.S zachovat klid (a v ramci korektnosti)) -i se musi rict, ze ma prispevky plodne k veci a technicky spravne.

  • Souhlasím 1
  • Haha 1
  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

@CableG Je zarážející, že se tak angažuješ v diskuzi o VF TV, když jsi spokojen s Telly 😄 Přičemž pohádky o tom, jak máš pronajatý STB od VF pro jakési porovnání, jsou úsměvné a samozřejmě naprosto nevěrohodné a vysvětlení bude reálně v tom, že Telly zase není tak ideální, jak tady proklamuješ a VF TV je prostě lepší :PA pokud jde o nějaké ocenění a naznačování, tak to ti asi nevyhovím do doby, dokud tvoje příspěvky budou vypadat jako ty pohádky 😄

Víš, co bych ti tak na to řekl... Plácáš nesmysly 🙂  Jestli to ale nějak potřebuješ k životu, užij si to.

před 2 hodinami, pan Novak napsal:

To chce klid...
Reakce na @Adolf.Shitler co se tyka jeho obhajob jak je co dobre nebo spatne u konkurence je zbytecna.
Slepe a dlouhodobe v tomto nepripousti polemiku at je jakkoliv konstruktivni. (samozrejme ve prospech VF)

Vzdy vytahne FB atp. jak to maj jinde spatne i kdyz si tam muze kdokoli vyblit jakykoliv problem za ktery si muze treba i sam.
Ja pouzivam kartu jeste koupenou od LICA to mne zde drzi, stejne ale po nejake chvili kdyz zjistim ze linearne uz mne neuspokojuje tak sklouznu ke svemu poskytovateli kde tyto problemy nejsou. Mysleno ovladani, rozvrzeni atd... -sem tam zkusim jake by to bylo pres VF abych se znechucen zase rychle vratil ke svemu providerovi, ktery nejen ze nenuti vlastni stb ale umoznuje i vlastni ONU jednotku na optice. Je sice pravda, ze v tomto pripade dava ruce pryc od podpory ale to je celkem logicke. Poskytne jen udaje pro pripojeni a starej se.
Takze pokud jsem chtel vykonejsi router, abych za nim nemusel mit dalsi svuj kvuli tomu ze ten jejich je pro 1gb vzduchem uz uzkym hrdlem, tak to umozni(odpadne i najem.poplatek). 
Chtel jsem zareagovat uz zde, ale s nim to nema cenu a pomuze jen ignore...(todle neni jedine forum kde mel tento problem).

Jinak bylo by fajn kdyby VTV slo do sebe a dal na narky uzivatelu a pokud uz to nevymysleli sami dokonale tak at obslehnou co je jinde dobre a implementuji to, budou z toho tezit vsichni.!
A zahlidl jsem postezovani si na nedostupnost tel.podpory na VF, zde na obhajobu musim rict, ze kdo se chce dovolat tak se dovola a ano muze to dele trvat ale opravdu to lze.

Tak jeste jednou na zaver chce to vuci A.S zachovat klid (a v ramci korektnosti)) -i se musi rict, ze ma prispevky plodne k veci a technicky spravne.

Já jsem v klidu 🙂  Asi má nějakej problém, ale to je jeho problém. Mám dva conaxy, jeden kaon, jeden prémiovej box a stejně mám u všech televizí AppleTV, na kterých běží Telly, VTV mám jen na mobilu a tabletu. Byl bych radši, kdyby to tak nemuselo být, ale od toho smutného migračního listopadu 2021 čekám na zázrak (tedy že boxy VTV budou aspoň tak svižné jako appka Telly a že si budu moct pustit VTV i na macu), ale zázrak zatím nepřišel. Tak aspoň že už je k dispozici aktualizace pro VTV v AppStore, člověku někdy po tom roce a půl čekání stačí málo 🤷🏻‍♂️

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"od listopadu 2021, kdy jsem byl zmigrován z UPC do Vodafone, používám jako primárního TV poskytovatele Telly a dráty s DVB-C mám jako zálohu, kterou jsem za celou dobu nevyužil ani jednou"

To jsou tvoje vlastní slova. VF TV nepoužíváš, ale keců na adresu VF máš jak Palacký. Aspoň, že se můžete s Novákem poplácávat po rameni :D
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...