Přejít na obsah

Nefunkční Vodafone TV aplikace (MG086)


Lukáš

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Adolf.Shitler napsal:

@retron Když údajně "SledovaniTV, Telly i SweetTV funguje naprosto perfektně", tak proč si to nepustíš přes ně? Skoro bych řekl, že proto, že je nemáš. Takže pak ani neznáš případné problémy, které jsou zase u nich (ale můžeš si o nich přečíst třeba na FB, jenom pro zajímavost). Tím se samozřejmě VF nezastávám, ale netovou TV je potřeba brát dost s rezervou, protože to je služba, která má k dokonalosti hodně daleko.

Pro Tvé info: SledovaniTV jsem využíval posledního půl roku, bez jediného problému, vím, že byl jednou nějaký problém při upgradu appky pro AppleTV, funguje naprosto na všem, jediná nevýhoda je a to klidně přiznám - cena

SweetTV jsem testoval cca dva měsíce jako alternativu právě za VodafoneTV, poměr cena/výkon naprosto neprůstřelná, během 2měs. nebyl jediný problém, funguje taktéž skoro na všem

Telly jsem "ze zoufalství" vyzkoušel od včera, v rámci jejich bankovní promoakce na 60 dní, za mě až příliš simple appka pro iOS, nelze (nebo jsem nenašel) řadit kanály, ale funguje!!! a také asi skoro na všem

Narozdíl od VodafoneTV, která aktuálně nefunguje vůbec a když funguje tak je to i tak tragické.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Telly si pro velký úspěch raději na FB vypnula jak recenze, tak i komunitu (tj. možnost kohokoliv psát na jejich profil příspěvky). Další komentář už to asi nepotřebuje 😄

Tak někdo má jasno z facebooku, někdo to několik let používá. To fakt další komentář nepotřebuje 😂

Před hodinou, retron napsal:

Pro Tvé info: SledovaniTV jsem využíval posledního půl roku, bez jediného problému, vím, že byl jednou nějaký problém při upgradu appky pro AppleTV, funguje naprosto na všem, jediná nevýhoda je a to klidně přiznám - cena

SweetTV jsem testoval cca dva měsíce jako alternativu právě za VodafoneTV, poměr cena/výkon naprosto neprůstřelná, během 2měs. nebyl jediný problém, funguje taktéž skoro na všem

Telly jsem "ze zoufalství" vyzkoušel od včera, v rámci jejich bankovní promoakce na 60 dní, za mě až příliš simple appka pro iOS, nelze (nebo jsem nenašel) řadit kanály, ale funguje!!! a také asi skoro na všem

Narozdíl od VodafoneTV, která aktuálně nefunguje vůbec a když funguje tak je to i tak tragické.

Simtě, to mu nepiš, on má přehled z facebooku 🤷🏻‍♂️

Kanály řadit jdou, v menu položka úplně vpravo a pak skupiny stanic (opisuju to z AppleTV, ale na iOS to bude asi stejně). Oproti VTV appce to běhá neskutečně rychle, nevýhoda je 30 dní na uložení nahrávek a neumí to nahrávat automaticky. Jinak proti VTV to není jiná liga, je to naprosto jinej sport.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na Nefunkční Vodafone TV aplikace (MG086)

Ani lišta dole nebo něco takového?

Ještě jedna věc na Telly je super - dá se tam dovolat během pár sekund. Jednou jsem řešil nějakou zatoulanou platbu kartou a kdych volal do Vodafone, tak čekám na operátora patrně ještě teď. 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, retron napsal:

V iOS žádné "menu" není, ale možná mám nějakou ořízlou zkušební verzi, ale appka funguje velmi svižně

@retron Zkusil jsem to a v iOS (a ani v iPadOS) možnost editace kanálů není a nebo ji neumím najít. V aplikaci pro AppleTV je. Sorry za zmatení - Telly mám právě na AppleTV, na mobilních zařízeních mám VTV.

před 14 minutami, kautskym napsal:

@CableGja se třeba do Vodafone dovolam vždy , Max čekací doba byla 5 minut 

No právě, pět minut. To nedám asi ani v autě. Rozdíl pět sekund vs pět minut mi přijde celkem zásadní, ale třeba se na to jen špatně dívám 🤷🏻‍♂️

Po migraci z UPC do VF jsem měsíc a půl zařizoval výměnu setopboxu (měl jsem starý Kaon HD s diskem a chtěl jsem VTV box). Použil jsem všechny dostupné kanály (telefon, socky, mail) a nový box dorazil někdy před Silvestrem, poprvé jsem o něj požádal někdy v druhé polovině listopadu. V lednu jsem si dal druhé kolo při výměně kabelového modemu. Možná proto můj mírný despekt ke službám Vodafonu.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@retron On je sakra velký rozdíl mezi tím, když si člověk něco testuje nebo vyzkouší - a mezi tím, když to pak používá denně.

@CableG Ano, čtu recenze na FB (i jinde), protože jedině tam se můžu dočíst, jak jsou uživatelé (ne)spokojeni s nějakou službou. Ty možná čteš nějaké PR žvásty operátora, jak je všechno ideální, ale reálně to nejspíš bude úplně jinak. Protože kdyby ne, tak dávno nejsi u VF a nepíšeš ve zdejší diskuzi, ale užíváš si svého fantastického vymodleného operátora jménem Telly :D
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...