Přejít na obsah

Vodafone TV ve webovém prohlížeči


Ondra - Vodafone

Doporučené příspěvky

@cvancara

před 7 hodinami, cvancara napsal:

Takže když něco hledám, jdu přes bývalé slovenské UPC ( https://www.upctv.sk/sk/epg/initial ), tam si to v klidu najdu a pak teprve na VF TV.

Díky za tip,  opravdu to UPC pořád dobře funguje. Je to sice nouzové řešení a tak trochu berlička,  ale je to pořád jednodušší , než si na ukazováčku udělat mozol, uklikat se k smrti, nebo se rovnou dostat do Beřkovic... 😑

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tady na fóru v nějakém tématu četl o nějakých betatesterech.

Sám nevím, co testují nebo dělají, když pak nasadí něco, co na několik dnů odřízne určitému počtu zákazníků TV různých alternativních přístupů (Android TV, Tizen, webové prostředí apod.).

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I zde na fóru se našli lidé, kterým fungovalo. Nikdy nejde otestovat všechen HW a SW na kterém se provozuje. Testování navíc probíhají většinou na testovacích zařízeních či virtuálních, které jsou většinou ve stavu jako po továrku, takže nezatížené dalšími vlivy.  

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, nevím, jestli jsem včera techniky Vodafonu nepřechválil... dneska ve mě zase bouchly saze. Nestihl jsem asi o 10 minut začátek Hlavních zpráv na Primě, takže zpětné shlédnutí. Jako obvykle, se začátkem následujících Krimi zpráv se přehrávání zaseklo uprostřed slova, takže: znovu se proklikat na program Prima, vyhledat Hlavní zprávy a znovu dát přehrát. A místo aby to nabídlo "pokračovat ve sledování", zpustí to zprávy od začátku! Prostě vopruz, který nas...re!  A obzvlášť nasírací  je to na Primě, kde pořad nejde (také díky horlivosti Vodafonu) posunout dopředu ani mimo reklamu...   🙁

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...