Přejít na obsah

Výměna set-top boxu


dinving

Doporučené příspěvky

Hezký den, osešel nám set top box (vlastní, koupený ještě od UPC), potřebuji si koupit náhradní, ale dle parametrů si nejsem jistá, aby fungoval (starší televize). Na help lince Vodafonu můj dotaz nevyřešili. Díky za případný tip na konkrétní zařízení,

  • Super 500 Mb/s
  • Basic
  • Klasik
  • žádné
  • Praha 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone už své set-top-boxy neprodává pouze pronajímá, pokud byste chtěla vlastní setobox, tak si musíte ještě od Vodafone pronajmout CA modul, který do něj vložíte, což v dnešní době už není příliš ideální varianta, 

Lepší je pronajmout si od Vodafone set-top box ke kterému případně připojíte redukci, pokud váš televizor nemá vstup na HDMI a budete mít k dispozici i zpětné zhlédnutí a videotéku.

Co přesně máte za televizor ?

A co máte za setobox který se vám porouchal ? Někdy odejde jen napájecí zdroj, který se dá vyměnit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone technik má většinou k dispozici konvertor hdmi to cvbs, kdy je pak možné připojit třeba starou CRT jen se SCART vstupem. Pokud je mi znamo, tak tuto krabičku poskytuje dokonce zdarma k pronájmu modemu. 

Pokud je tv s hdmi vstupem, tak není třeba nic řešit a box pojede normálně. 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Výměna set-top boxu
  • Centrum péče

Hezký den, @dinving, mrzí mě, že se vám to nepodařilo vyřešit na zákaznické lince 😞 Je to tak, jak zde psali ostatní - v tuto chvíli vám můžeme poskytnou set-top-box do pronájmu. Napište nám případně přes https://tam.je/forum/, pomůžeme vám 🙂 

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ivo2003 no, psal jsem tu uz drive, ze lidi si degradujou sve drahe televize porizenim settopboxu. Pritom prave tuner je to, co urcuje kvalitu obrazu. Je to jako koupit si mercedes a hned u prodejce si u nej nechat vymenit motor za nejakou noname znacku. Pritom VF nabizi CA moduly. Zpetne shlednuti resi apka...

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...