Přejít na obsah

Vodafone - kvalita pokryti


Doporučené příspěvky

Rad bych sdilel svoji zkusenost s kvalitou pokryti signalem od spolecnosti Vodafone.

Cca  20km od Brna, ve meste s vice jak 5000 obyvatel se nam bezne stava, ze nam prijde SMS, ze se nam nekdo nedovolal.  Resil jsem s infolinkou a pani mi rekla, ze na me adrese jsem v "udolicku" mezi vysilaci a ze se v dane lokalite zadne zmeny nechystaji a doporucila mi volat pres wifi.... 

O tom, ze 4G signal musim lovit a casto spadnu jen na Edge ani nemluvim.

  • -
  • Data limit
  • -
  • ne
  • Rosice u Brna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, dělám v centru Prahy ve škole, starej barák a snad 5-ti metrové zdi 🙂 

Já problém nemám, Vodafone má na střeše vysílač, ale kolegyně s T-Mobilem zaleze do kanclu a má 0-1 čárku, tak jsem jí nastavil Vo-Wifi a je nadšená 🙂

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pavel.vomlel Každý operátor bude mít vždy slepá místa. Ať je to uvnitř budov či na určitém místě. Kdyby si mohli dát vysílače, kam chtějí a mohli si tam dotáhnout kabel (což je obzvláště v ČR kolikrát nadlidský úkol na dlouhou dobu a za spoustu peněz), byli by rádi, ale ono je to dáno spoustou proměnných. Vždy je třeba počítat s tím, že musí za místo pro vysílač platit a hlavně najít místo, kde jim umístění někdo povolí a budou k němu moci dotáhnout vlastní konektivitu (ať ideálně drátem, v nouzi bezdrátovými spoji v licencovaném/placeném spoji). A pak nastává klasická situace, kdy si každý operátor musí vyhodnotit, zda má možnost a zda se mu finančně vyplatí (ať už přímo, nebo i kdyby měl prodělávat a že se to často děje, tak prodělat v rámci určitých mezí, kdy na úkor svého zisku neumožní zisk konkurenci).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Dobrý den, @pavel.vomlel, chápu, že pokud se nacházíte v místě, kde není 100% pokrytí, může to být nepříjemné. Obecně se má situace tak, jak tu popsal @Marek-26, výstavba nového vysílače není jen o našem rozhodnutí. Za sebe k tomu doplním, že signálem pokrýváme 99 % obyvatelstva, takže ano, jsou opravdu místa, kde si bohužel nezavoláte  Je jich sice opravdu minimum, ale pracujeme na tom, aby jich bylo ještě méně. Kolegyně vám určitě správně řekla o možnosti Wi-Fi volání, k tomu najdete ještě další informace na našem webu https://www.vodafone.cz/wifivolani/ 🙂 

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...