Přejít na obsah

Už funguje Vodafone TV s Chromecast?


Návštěvník Karel
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Návštěvník Karel

Ahoj,

minulý rok mě převedli z UPC. Zjistil jsem, že na rozdíl od aplikace UPC GO, která uměla naprosto bezproblémově streamovat do TV skrze Chromecast, to Vodafone TV neumí.

Plno keců a slibů. V plánu. Bude... Už. Příští měsíc. Rok utekl a výsledek nikde. 

Chodí to? Má to fungovat nebo nemá?

Nemyslím ani Smart TV s aplikací ani Chromecast with Google TV (HD). Myslím klasický Chromecast gen 3.

 

Děkuji

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dcart Pro MacOS nebude aplikace, ale webový přehrávač (klasicky přes prohlížeč). Ale tím, jak je ten systém málo rozšířený a používaný, jsou samozřejmě zdroje věnovány přednějším projektům. Nikde jsem tedy o slibu aplikace pro jablka do měsíce nečetl/neslyšel, ale nesleduji aktivně Soc média. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tím myslím ten systém, co běží na MacBook a iMac zařízení. Jsou drahé a pro 98% populace zbytečné. Odhaduji, že tak třetina uživatelů Maců to má od zaměstnavatele, další třetina jako výraz vyššího společenského statusu a ta poslední část to má, protože to skutečně potřebuje či je to pro ně lepší řešení jak jiný HW/SW (Win, Unix). Pro mě třeba Apple není i když se z pozice šťourala v kernelu na Win, či ROMkách na androidu přesouvám pomalu do pozice běžného uživatele, takže na jablečný telefon bych si asi zvykl. Ale za cenu jabka si raději pořídím o 2/3 levnější android, u něhož mě tak neštve, když mi spadne, když lezu ma strom nebo v koupelně na dlažbu či vypadne z držáku na kole... Prostě si koupím nový a nemusím nějak hlouběji sahat do naspořených peněz.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 4/26/2023 at 12:24 PM, tomus said:

Ne, mobilní aplikace Vodafone TV podporu Chromecastu zatím stále nemá,

radši jsem koupil nový Chromecast s Google TV, kam lze nainstalovat aplikaci pro Android TV a starý Chromecast 3 prodal.

Zdravím, a jak vám teď Chromecast s Google TV funguje? Nám do čtvrtka v pohodě, od té doby ale ne. Aplikaci lze sice spustit, ale nejde nám spustit žádný program. Dovolal jsem se na info linku kde mi bylo sděleno, že to, že nám to fungovalo předtím byla spíše náhoda, a že Chromecast není oficiálně podporován. Podpora Chromecastu prý až v q3 letošního roku.

  • 4G LTE
  • Basic
  • Klasik
  • None
  • Prague
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...