Přejít na obsah

Nefunguje Discovery Science HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tím, že byla zrušena zásuvka a je použita nekvalitní účastnická šňůra, může docházet k rušení zpětného směru. Takže ta zásuvka je tam jako filtr proti rušení do zpětného směru.

Určitě to chce vyměnit ten kabel k TV.

Pokud přijede technik a nebude tam ta zásuvka, může to být kvalifikováno jako zásah do rozvodu a vyžadován placený servisní zásah.

 

Hodně se mi líbí, jak se kdekdo snaží vyřešit něco, čemu nerozumí místo toho, aby si zavolal technika co na to má "technické prostředky"

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, celá ta tvoje instalace je zvláštní.

Chápu to správně ?

 

Bydlíš v bytovém domě.

Někde v přízemí je skříň UPC ve které je tap, a  na něj jsou zapojeny byty.

Z nějakého, pro mne nepochopitelného důvodu, je u vstupních dveří nestandardní TV/R zásuvka, a z ní účastnická šňúra do TV ?

Máš to nějaké divné. Blíže to prosím upřesni, vyfoť, napiš kde je jaký kabel atd.

 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chjo, žádná raketová věda. Co dvě patra krabice před dveřmi na chodbě v paneláku hir:

image.png.6b69309553b3790da9cc7f076d969546.png

Z ní vede kabel do bytu a končí hir. Původně tady byla ta ant. krabice, kterou jsem tedy zkusil zrušit a na konec kabelu dal pouze koncovku a přímo do TV.

image.png.bc74175160308f449f1826ff46368e4a.png

Kabel sám nevyměním, protože se nedostanu do té krabice na chodbě.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, teď už si to dokážu představit.

Ten IEC plasťák je hnus 🙂

Ten kabel co vede k tobě z UPC krabice je nejspíš OK.

 

Teď si zavolej na Vf, a požádej o servis, že ti kvůli rušení nejede TV atd...mělo by to být bezplatně.

 

Každopádně to co jsi udělal, je nesprávné.

 

Kabel z skříně UPC má vést do zásuvky (té co jsi odstranil) a až z ní poté do tv.

Zavolej si technika, ať to proměří, ať ti tam dá správnou zásuvku, a kvalitní kabel ze zásuvky do TV.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 4. 2023 v 19:23, Daviddvbc napsal:

Tak přesně tento kabel je ten největší šmejd šmejdů 🙂

Vyměň ho !

Cituji z post z diskuze na telekomunikace.cz

https://telekomunikace.cz/d/26637-500Mbs-u-UPC

Jeden z největších pr*serů je 'známý' koax s označením 3C2V který se pouužívá u prakticky všech kabelů co se koupí hotové s IEC koncovkama v různých délkách k televizi. Ten kabel má tak strašně mizerné vlastnosti, že by se to na kabelopvce ani raději nemělo používat. Když pominu útlum na konci pásma kdy je cca 1dB na metru, což by se ještě dalo kompenzovat, tak stínění má maximálně 505 pokrytí, ale spíše to bývají jen jednotky procent, tak skrz tenhle kabel se nachytá opravdu hodně rušení.

 

 

😄 😄 😄

 

A máme důvod 😄 😄

 

PS.

A Pavle M, jaký máš ty kabel, jestli se mohu zeptat ?

Jestli máš podobný, tak můžeš nadávat leda sám sobě.

 

 

nějak nerozumíme .Mám kabel dodaný od technika UPC .Znova proměřený od Vodafomu , hodnoty jsou dobré.

 

Mám jiný problém po převedení na novou nabídku FAMILY mě nehrajou určité program na CA modulu to píše kod 11.Podle techniku od Vodafonu chyba kodování.Bohužel Vodafone asi neví co stím ,tak budu asi muset dát výpověd .Probém trvá už pomalu 3 týdny.Prý to předalý  někam výše ,ale odpověd žádná.Není nějaký kontak na vedoucí co mají na starosti techniky??

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...