Přejít na obsah

Pomalé načítání


Návštěvník Skynny
Přejít na řešení Vyřešil Veronika - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Návštěvník Skynny

Dobrý den, 

od pátka pociťuji pomalé načítání webových stránek (načítání vlastně všeho, na co jde kliknout v prohlížeči). Internet jako takový funguje, Wifi se neodpojuje, ale cca každých 5 minut internet jako by zamrzne a dlouho se načítá. Puštěné video či internetovou televizi to vůbec neovlivňuje, to jde bez problému a nezastaví se to. 

Děje se to ve všech prohlížečích a také na více zařízeních. Router jsem dvakrát restartoval (jednou vypojením ze zásuvky, jednou vzdáleně přes adresní řádek). 

Nevím, čím by to mohlo být. Jestli to třeba už router nemá za sebou? Budu rád za jakékoliv rady. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně stejný problém od včera. Internet jako takový funguje, ale mikro výpadky každých cca 5 minut. Dle Vodafonu u nich žádný problém není, co jsem vysledoval na různých fórech a hlášení problému, tak tento problém má víc lidi, pochybuji, že by to u všech bylo routerem. 

  • Optical 1000 Mb/s
  • Super
  • Komfort
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto stejný problém. Vždy v pozdně odpoledních hodinách a večer. Takže přepínám na konkurenční inet ...... a mám pokoj.

Ještě jedna zajímavost: Platím za 1 giga připojení. Inet mě ukazuje 1000/1000. Pokud to funguje - je to opravdu fofr. Legrace ovšem je, že mám černý Compal, který "údajně" neumí víc jak 500. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl včera v Brně dokonce i výpadek internetu na několik hodin, ale nevím jestli to s tím nějak souvisí, nebo jak velká lokalita byla bez internetu, nicméně pomalejší načítání stránek také pozoruji už několik dní.

 

@Ivo Mašek jestli máš gigabitový internet, tak máš rychlost 1000/50 a pokud ti nechali Compal, tak si ho nech vyměnit za Vodafone station, jinak ale Compal technicky zvládne určitě víc jak 500 Mbit, ten bude mít maximálku někde okolo 900 Mbit, ale tam už je to pak za cenu přetěžování sítě.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník puweul

Mám stejný problém, na PC jsem změnil DNS server a všechno je v pohodě. Bohužel na ostatních zařízeních si server nemůžu změnit a samozřejmně ani na Vodafone station

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Skynny

Odpověď na můj dotaz přes zprávu na Twitteru: 

"Vy používáte ipv6? Protože máme v tuto chvíli nahlášeno, že se aktuálně můžeme setkat se zpomaleným internetem na IPv6 konektivitě. Projevuje se pomalým načítáním stránek, výpadkům streamů (YouTube, HBO MAX, Netlix, Zpětné zhlédnutí). Projevuje se u modemů Compal a Arris."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...