Přejít na obsah

Nová podoba nabídky Vodafone TV


kautskym
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

@Sparrow To, že to není aktuálně důležité, je jen proto, že funguje DVB-C a CA modul. Tady jde ale o princip, kdy část jejich služeb nefunguje správně. Šest týdnů trvalo, než se mi povedlo vůbec mluvit s někým, kdo by pochopil, kde je vlastně problém. Do té doby se motali kolem a jejich rady vůbec neměly žádnou souvislost s reklamovanou vadou. Desetkrát vysvětlovat (a pokaždé asi někomui jinému) kde je problém, a že odpovídají na něco úplně jiného už mě nebaví. Když už jeden konečně pochopí, co říkám, přepojí mě jinam, že tam to vyřeší a celé to začíná znovu. A takhle pořád dokola. I proto ten jejich krám leží od té doby ve skříni. Starat se začínají až když člověk dá výpověď, do té doby na to kašlou. Až zruší DVB-C tak, končím. Na IPTV je dost velký výběr a teď budeme mít v domě zavedenou optiku od konkurence, takže možnosti jsou. 

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 15. 5. 2023 v 12:27, CableG napsal:

 

Jen pro informaci jak probíhá zmíněný test - 18.4. jsem na webu Vodafonu zakliknul "Zavolejte mi" a zatím čekám. V případě změny dám vědět 😀

Díky výpadku internetu jsem si musel počkat na infolince zhruba tak 7 minut a využil jsem toho a položil jsem tedy dotaz na sloučení dvou smluv (na jedné televize, na druhé internet) se zachováním původního tarifního balíčku Komplet. Překvapivě to není tak snadné - pokud budu chtít zachovat smlouvu s internetem, tak dostanu nové tv tarify a budu muset přejít komplet na VTV boxy a nebo se na smlouvě s televizí přiřadí nový modem (což bude znamenat, že mi vymění modem, stejný za stejný) a pak se asi budou muset u té smlouvy upravit údaje plátce (až sem jsem to už nerozebíral, po poslední výměně modemu jsem na změny modemů trochu přecitlivělej 🙂 ).

 

Čili primární myšlenka získat slevu sloučením dvou smluv se neukazuje jako příliš schůdná 🙂 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsem dnes skončil až na prodejně. Výsledek - moje smlouvy sloučit nejde. Vzhledem k tomu, že jsem tenhle pokus absolvoval už dvakrát, tak nevím už přesně v čem je problém, ale prakticky asi ve všem 🙂 Vadí dummy internet na smlouvě s televizí (nejde převést nebo přiřadit modem), vadí prémiový box (nefunguje bez toho dummy internetu, takže by se musel prvně vrátit), vadí connax karty i connax box (ty zase nejdou převést na smlouvu s internetem). Když jsme se dostali do fáze, že bych vrátil na prodejnu prémiový box, tak jsem viděl světlo na konci tunelu (protože ten by mi fakt nechyběl) ale pak jsme si vyjasnili, že zase bude potřeba měnit modem, protože mezi smlouvami posunout nejde. Asi jediná schůdná cesta je všechno vrátit a začít znovu, ale když vidím tohle, tak si nejsem jistý, jestli tam není někde další schovaná past, ke které jsme se ještě nedostali (při příchodu na prodejnu jsem se dozvěděl, že sloučení není problém a je na to proces - po půl hodině hodil ten statečný pracovník Vodafonu ručník do ringu, má můj obdiv, bojoval statečně).

 

Takže případ uzavřen 🙂 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

V mobilních prohlížečích na Androidu se nezobrazí seznam kanálů v nabídce produktu Vodafone TV na webu, jen nekonečné načítání. 

Zkoušeno jak v Chrome, tak v MS Edge. 

(Nemám na mysli web verzi TV Vodafone, ale stránku s nabídkou na pořízení Vodafone TV) 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...