Přejít na obsah

Nová podoba nabídky Vodafone TV


kautskym
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Mě zaujalo, že zatímco balíčky Cinema a Family stojí 220 Kč, tak Sport jen 150 Kč. Tak si říkám, že si možná Vodafone nechává prostor pro případné zařazení Canal+ Sport a Canal+ Action a pak by to mohlo být taky za 220 Kč. Každopádně pokud Canal+ získá práva na hokejovou extraligu, určitě ho budu chtít a budu jen rád, pokud to bude přímo v nabídce Vodafonu a nebudu si je muset platit zvlášť.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať je definice jaká je, obsahuje nejširší programovou nabídku u Vodafone a ještě navíc obsahuje HBO Max a Voyo.

Pokud vezmu poslední platnou cenu s dalšími službami, jsme na 531 Kč měsíčně + 70 Kč za set top box, jsme celkem na 601 Kč měsíčně.  Pokud si z toho odečteme HBO Max 199 Kč (ano vím, šlo i za 159 Kč měsíčně do 31.3.2022) a Voyo 159 Kč, jsme na 243 Kč za ten TV Komplet vč. základního set top boxu. To mi přijde na 145+ programů, Videotéku, více zařízení současně, zpětné přehrávání apod. dobré, což o nové TV nabídce resp. seskládání všech služeb aby to bylo +- srovnatelné říct nemohu. 

Nový TV balíček 150 Kč + 70 Kč set top box + 150 Kč Sport + 220 Kč Cinema vč. HBO Max + 220 Kč Family vč. Voyo = 810 Kč

Pokud i k původní ceně připočteme novoroční navýšení 9%, pořád mi to nevychází rozdíl 601 Kč vs. 810 Kč

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Marek-26 napsal:

On když si člověk přečte definici Kompletu, tak to není "všechny kanály, které nabízíme", ale minimálně xHD a xSD kanálů.

Popisek k nabidce komplet:nabídka všech programů,včetně prémiových 

Screenshot_20230418_181301_Chrome.jpg

před 14 minutami, Technikus napsal:

Ať je definice jaká je, obsahuje nejširší programovou nabídku u Vodafone a ještě navíc obsahuje HBO Max a Voyo.

Pokud vezmu poslední platnou cenu s dalšími službami, jsme na 531 Kč měsíčně + 70 Kč za set top box, jsme celkem na 601 Kč měsíčně.  Pokud si z toho odečteme HBO Max 199 Kč (ano vím, šlo i za 159 Kč měsíčně do 31.3.2022) a Voyo 159 Kč, jsme na 243 Kč za ten TV Komplet vč. základního set top boxu. To mi přijde na 145+ programů, Videotéku, více zařízení současně, zpětné přehrávání apod. dobré, což o nové TV nabídce resp. seskládání všech služeb aby to bylo +- srovnatelné říct nemohu. 

Nový TV balíček 150 Kč + 70 Kč set top box + 150 Kč Sport + 220 Kč Cinema vč. HBO Max + 220 Kč Family vč. Voyo = 810 Kč

Připočti k tomu ještě stanice 18+(199 Kč)+možnost mit premiovy stb.Takze cena je nakonec 1059kc

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, na ten balíček 18+ jsem nějak zapomněl. 😇

Každopádně ta nová strategie TV a balíčků je taková podivná, s TV Komplet prostě totálně nesrovnatelná. Pokud chce člověk skutečně vše, jsme tedy na 1.000 Kč+. To už je docela nárust proti TV Komplet, ať je inflace jaká chce. 🙄 Rozumím však, že se očekává, že si každý najde svoji kombinaci balíčků a tak to snad nebude až tak cenově nesmyslné. I když ... 🙃

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Marek-26 napsal:

On když si člověk přečte definici Kompletu, tak to není "všechny kanály, které nabízíme", ale minimálně xHD a xSD kanálů.

Tady bych byl opatrnej, byla kdysi jedna taxislužba, co se pojmenovala Nejlevnější taxi - museli to sundat, přejmenovat na Levnější taxi (protože nebyli nejlevnější) a teď je z nich už jen Svez.se 🙂

Nekompletní Komplet by nebyl hezký název pro tarif 🙂

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já třeba vím a mám i ověřeno, že kdybych chtěl nový tarif televize tak příjdu o aktuální slevu na Komplet TV v rámci zaměstnaneckého tarifu a to se nevyplatí 😄 měnit

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...