Přejít na obsah

Nemohu zrušit obnovující se balíček


Návštěvník Frustrovaný Zákazník

Doporučené příspěvky

Návštěvník Frustrovaný Zákazník

Mám nyní aktivovaný BALÍČEK KE KARTĚ FIX - Volání v síti neomezeně, nicméně o tuto službu už nemám zájem.

 

Bylo mi na pobočce pracovním asistem sděleno, že tuto akci lze vykonat ve službě Můj Vodafone. Vývojáři aplikace se ale zřejmě rozhodli, že implementovanou funkcionalitu znemožní.

Možnost Vypnout obnovení balíčku mám zašednutou a přiložená zpráva/upozornění v rámečku je vzhledem k dnešnímu datu a v tomto kontextu naprosto irelevantní.

 

Narazil jste někdo na podobný problém s ostatními službami Vodafone? Budu moc rád za každou radu. Děkuji.

Přikládám screenshot, co na stránce služeb vidím (jsem příhlášený jako administrátor).

 

image.png.c7d9a2d63b39f7fcfb42507f7cdffa66.png

Upraveno uživatelem Frustrovaný Zákazník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Nemohu zrušit obnovující se balíček
  • Centrum péče

@Frustrovaný ZákazníkPěkné ráno, vypnout obnovení balíčku by mělo jít, v tomto případě se jedná o chybu 😞 Napište nám prosím přes kontaktní formulář https://tam.je/forum nebo nám zavolejte na linku *77, abychom mohli zjistit příčinu, proč balíček není možné v samoobsluze vypnout a balíček vám vypneme. Přepnutí na jednorázový balíček není řešením, naúčtuje se vám další poplatek za jednorázový.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...