Přejít na obsah

Nastavení profilu


Technikus

Doporučené příspěvky

Někdo aktivně překlikal informace v profilu, konkrétně položku "Vodafone pevný internet" zřejmě na aktuální nabídku rychlostí.
Avšak když mám historicky 300/20 Mb/s, která tam chybí, nenechá mě editovat ani jiné položky. Protože je automaticky v editaci "Vodafone pevný internet" prázdný, avšak jako povinná položka.
Může tam někdo prosím doplnit i další, původní tarify, nebo nechat pole fulltextové, aby si každý doplnil svoji rychlost? 🤷‍♀️

 

 

 

1.PNG

2.PNG

3.PNG

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Technikus změnil název na Nastavení profilu

Mám retenční nabídku balíček (internet a TV), tedy s aktuálními službami nic moc nehodlám dělat a už vůbec ne je měnit.

Zdražil bych a ponížil download/nepatrně navýšil upload (250/25), nebo zdražil bych a zvýšil upload a download (500/50) na nevyužité rychlosti v běžné domácnosti. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také bych uvítal kdyby se tam vrátili i ty staré tarify, klidně někam dolů ať se to neplete dohromady, protože si myslím že většina uživatelů je beztak ještě má a je to pak zbytečně matoucí,

já mám třeba tarif 150 Mb a z těch dvou nejbližších bych si v profilu nevybral ani jeden.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, retenční tvrdí, že se na aktuální cenu, kterou platím za 300/20 z dob exUPC s novými rychlostmi ani nepřiblíží - a to ani u 250/25. 

Nemám tedy proč cokoliv měnit. 

Nicméně i moje případná individuální změna tarifu nevyřeší to, že si i další členové se staršími internetovými tarify nedají správnou rychlost do profilu. 

Třeba však časem Vodafone změní tarif původních rychlostí na nové automaticky a povinně. V dobách exUPC se to čas od času stalo a člověk za pár drobných získal vyšší rychlost. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...