Přejít na obsah

Premier Sport 1 a Premier Sport 2 ve Vodafone TV


Pavel m

Doporučené příspěvky

Jak jsem psal, nejde o nějaké přidané sport. kanály, (ty jsou mi ukradené), ale jde o nabídku Komplet jako takovou, kde uživatel nemusí přemýšlet, co jste kde přidali.

Protože k čemu je pak uživateli, který má tenhle a tenhle balíček, když nové přidáte třeba zrovna tam, co uživatel nemá? Jak docílit toho, aby Komplet byl Komplet?

 

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídka Komplet by, dle mého názoru, měla nadále existovat a měla by obsahovat vše, co je dostupné ve všech balíčcích.  To je prachobyčejná logika. Tomu by odpovídala i cena (nad tím by se neměl snad nikdo rozčilovat).

Je polovina května. Jen měsíc a půl nás dělí od 1. července. A tak velká nadnárodní firma, která má obsazení v celé Evropě, dosud neví, co s TV agendou bude právě toho 1. července a dále? K tomu snad jen: No comment.

Je to zvláštní podnik, tohle. Na jedné straně ochota, slušný přístup, oboustranná dohoda firma vs. zákazník, atd.., na druhé straně takové kiksy.......  Voda a oheň.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci se nikoho zastávat ale bylo již od začátku psané, že se jedná o promoakci, tak tu nemůžeme chtít premier sport 1 a 2 mát v kompletu na pořád, chápu že to dali do nového balíčku TV

navíc by mě zajímalo, který člověk když má Komplet TV, kouká na všechny programy, já třeba ne, jen mam kompletku a co mě padne do oka na to kouknu 🙂 

 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komplet (a před tím Supreme) mám z toho důvodu, že se občas kouknu i na programy, na které se běžně nedívám. 

Pokud oba sportovní kanály (na které se možná kouknu 2x za rok) jsou promoakce a jsou proto v nějakém balíčku, no tak když v KOMPLET (od slova kompletní, tedy úplně všechno, jako když si koupím auto s KOMPLETNÍ výbavou !!) budou všechny balíčky, tak zcela logicky tam budou i ty dva sportovní kanály. Prostě všechno - KOMPLETNĚ VŠECHNO. 

 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Martin - Vodafone napsal:

Balíček Komplet už nově nenabízíme, takže vám nemůžeme zaručit, že bude obsahovat i všechny přidávané programy v budoucnu. Na druhou stranu nemůžu vyloučit, že v něm Premier Sport zůstane i po konci června. Jestli v nabídce Komplet zůstanou i pak, to budeme vědět nejpozději na přelomu června a července. Do té doby můžete Premier Sporty podle libosti využívat 🙂

měl jsem Komplet .Přešel jsem na novou nabídku a už 3 týdný řeším nefunkční programy ,přes tu vaší slavnou technickou podporu.Prý to předaly na výší místa.A pořád nic.Na CA modulu to píše kod 11 .Kdyby to věděl ,tak to nedělám.Protože se to nedá vrátit ,hledát konkurenci .Hold Vodafone nechce moje peníze.

Upraveno uživatelem Pavel m
  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý den, proč na Premier Sport1 při snaze o zpětné pusteni galavečeru UFC hned druhy den ráno je místo nej záznam 4h nějakého fotbalu? V programu je napsáno UFC 297, čas od 04:00 do 08:00. Při jeho pusteni tam běží zmíněný fotbal a galavečer nelze nikde dohledat ani spustit. Má někdo tušení co to má znamenat? 

  • Start
  • Red Basic
  • Sport
  • Huawei B2338-168
  • Čechy pod Kosířem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...