Přejít na obsah

Nefunguje Love Nature


RichardHorcic

Doporučené příspěvky

Pořád mi nikdo ze zdejších "odborníků" co mají zdůvodnění prakticky na cokoliv nevysvětlil. proč se mi poslední dobou při spuštění aplikace otevře pouze mrtvá, prázdná obrazovka (viz. dotaz o několik příspěvků výše) a VTV se spustí až teprve po úplném zavření a znovu otevření., tedy až napodruhé. Ještě před nedávnem to fungovalo úplně normálně.. Taky jsem se chtěl zeptat, proč už několik dní nejde sledovat program LOVE NATURE.  V tzv. EPG je tento program vyšedlý, a přestože korektně zobrazuje všechny pořady i s náhledy a časovou osou, spustit ho nelze ani v reálu, ani zpětně. Kde je chyba?

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to ho jako zrušili proč?  ☹️  Důvod? Vždyť doteď to normálně šlo, koukal jsem na něj skoro denně, od začátku co začal vysílat. A komplet jsem nikdy neměl, vždycky jen komfort.

Ještě dodatečná poznámka: Teď jsem to zkoušel vedle v obýváku na televizi a přes STB LOVE NATURE pořád normálně funguje i v komfortu... 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela často jsou nějaké kanály vysílané jako promo v nižších nabídkách nebo méně často se obsah jednotlivých nabídek/balíčků mění. Love Nature HD je buď v nabídce Komplet nebo v balíčku Koktejl https://www.vodafone.cz/televize/koktejl/

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímhle vysvětlením se Marku bohužel nemohu smířit, o žádné promo se rozhodně nejedná.  Za prvé balíček Koktejl za 99 Kč si připlácím prakticky od začátku a mám ho stále aktivní, takže všechny ty ostatní dokumentární programy mi normálně běží.  A za druhé nechápu,  proč mi zrovna LOVE NATURE na televizi přes STB hraje, ale v PC se najednou tváří jako nepředplacený, i když ještě před pár dny hrál bezproblémově.  Poradí mi někdo kompetentní?

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych že chyba nebude na tvojí straně, já mám balíček Komfort a v mobilní aplikaci Love Nature vidím i přesto že předplacené kanály mám skryté, přehrát mi ale nejde a také to hlásí nějaký problém s předplatným.

Takže podle mě tam Vodafone něco změnil a zapomněli to promítnout do všech systémů a balíčků předplatných.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to naprosto stejně. I když mám nepředplacené kanály skryté, LOVE NATURE je stále vidět (vyšedlý), ale přehrát nejde. Měli by to rychle řešit, už to trvá minimálně týden,  a z těch 99 korun co lidé připlácejí to určitě neodečtou... Je tu někdo kompetentní z Vodafonu?! 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RichardHorcic Tak to, že máš Koktejl jsem nevěděl. Promo bývá třeba jen v DVB-C, kdy se kanál odkóduje či se dočasně zařadí do nižší nabídky. Ne všechny kanály mají zpětné shlédnutí, musel bych se dívat na web Vodafone, jak je to u tohoto konkrétního. Ale jestli nejde spustit ani živé vysílání, tak je to chyba. A jestli chceš, aby se to řešilo hned, tak postupuj dle VOP a na Vodafone to nahlaš, jinak budeš čekat do doby, než to nahlásí někdo jiný.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...