Přejít na obsah

Zrychlení studentského neomezeného tarifu


Návštěvník FV1

Doporučené příspěvky

Návštěvník FV1

Dobrý den, před měsícem jsem si zřídil studentský tarif neomezený a 2 týdny na to mému kamarádovi přišla zpráva, že mu zvětšují rychlost na 20Mb/s z původních 10Mb/s proto se chci zeptat zda to byla nějaká ojedinělá akce nebo zda se to týká všech uživatelů studentského neomezeného tarifu akorát to zrychlují postupně všem? Ve vodafone mu prý řekli, že to čeká všechny ale nevím jak moc je tato informace důvěryhodná.

 

Předem děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Marku, oba víme, že ve Vf občas melou nesmysly.

Mně např. operátor tvrdil, že ca modul umí zpětné shlédnutí. 

Takže tazatele docela chápu. 

Já jsem třeba asi před rokem od operátorky slyšel, že můžu mít sousedův settopbox.

Přišlo mi to divné, tak jsem napsal sem (můj první příspěvek) a ukázalo se taky, že tomu operátorka nerozumněla.

Kdybych se spokojil s jejím ofiko vyjádřením, a vzal si ten STB, tak bych porušoval podmínky...

 

Nebo nedávno, v nějakém tématu, kdy paní nabídla sprovoznění vlastního Docsis modemu .

 

Takže Vf často tvrdí nesmysly, ne že ne.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník FV1
před 2 hodinami, Marek-26 napsal:

A proto se jdu raději zeptat na anonymní fórum...

Jako oficiální vyjádření poskytovatele služby nestačí?

Dobrý den, se vší úctou bych nepovažoval slovní informaci od prodejce na pobočce za "oficiální vyjádření poskytovatele služby". Navíc si rád ověřuji informace z více zdrojů což nepovažuji za zrovna špatnou věc, osobně jsem se byl zeptat na Harfě kde mi bylo sděleno, že o tom nic neví takže informace se očividně liší pobočku od pobočky, proto mi přijde jako dobrý nápad se zeptat na foru kde často odpovídá i personál vodafone a pokud mi personál vodafone odpoví písemně tak to má pro mě o dost větší váhu než, že to někdo slovně pronese na pobočce a není to nijak dokazatelné, že to personál někdy řekl. Pokud Vám má otázka přijde zbytečná tak na ni zkrátka prosím neodpovídejte a ušetříte tím čas nám oběma, místo toho abyste psal naprosto  zbytečnou odpověď která tuto debatu nikam neposune. Děkuji a přeji hezký zbytek víkendu.

před 2 hodinami, Daviddvbc napsal:

No Marku, oba víme, že ve Vf občas melou nesmysly.

Mně např. operátor tvrdil, že ca modul umí zpětné shlédnutí. 

Takže tazatele docela chápu. 

Já jsem třeba asi před rokem od operátorky slyšel, že můžu mít sousedův settopbox.

Přišlo mi to divné, tak jsem napsal sem (můj první příspěvek) a ukázalo se taky, že tomu operátorka nerozumněla.

Kdybych se spokojil s jejím ofiko vyjádřením, a vzal si ten STB, tak bych porušoval podmínky...

 

Nebo nedávno, v nějakém tématu, kdy paní nabídla sprovoznění vlastního Docsis modemu .

 

Takže Vf často tvrdí nesmysly, ne že ne.

Dobrý den, děkuji za odpověď. Osobně se mi už také párkrát stalo, že mi na pobočce sdělili špatnou informaci proto mě zajímá jestli se dozvím z fora něco jiného než z pobočky. S pozdravem a přáním hezkého zbytku víkendu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...