Přejít na obsah

Port forwarding na QNAP


Jenda
Přejít na řešení Vyřešil Jenda,

Doporučené příspěvky

Za mě mohu jen doporučit. Má to více užitných funkcí. Například nepotřebují TeamViewer na rodinu, vystačím si s RDP - stačí když jsou ve VPN. A nemusím řešit (Pokud tak nastane) Netflix v práci. Ten se odtama prakticky nehýbe, kdyby kontrolovali domácí IP. Navíc pak mohu ze zahraničí používat CZ služby a nemusím řešit Geoblokace. Jen přemýšlím o změně internetu od VF 300/20 na Podu GPON 1000/300 případně 1000/500

Ideální je si ještě zřídit nějaký DNS záznam na svou veřejnou IP. Pak si celý Wireguard nasměruješ na mujnet.umedoma.cz:xxxx a při změně dynamické adresy řešíš jen změnu v DNS záznamu a neměníš klienty. Navíc je vícero funkčních DDNS klientů (já jedu na openwrt), kteří tu změnu pohlídají a udělají za tebe

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby mi Compal pomohl ke zvýšení uploadu, tak klidně hned, ale DOCSIS to zatím neumí a asi se tak brzy nedočkáme. Asi by mi stačilo mít 300/100, ideálně symetricky 300/300.

Podu pořád zvažuju. Řešil jsem spokojenost se sousedem, který si je vzal co k nám přišli před cca 5ti lety rovnou s GPON. Dělá dost z domu a neví o nějakém výpadku, který by ho omezil.

Ale znám názory na Podu a proto se toho krapet bojím

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...