Přejít na obsah

Novasport - rozhozený obraz a zvuk


mrzic

Doporučené příspěvky

Už nějaký čas pozoruji na Novasportech (3 a 4), že při rozhovorech ve studiu je rozhozený obraz a zvuk, zvuk je zpožděný. Mám ještě přístup na Telly a T-Mobile a tam je to v pořádku. Dělá to jen mě, nebo je to globálně ve VodafoneTV.? Používám CAM

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V 15. 3. 2023 v 20:37, mrzic napsal:

Už nějaký čas pozoruji na Novasportech (3 a 4), že při rozhovorech ve studiu je rozhozený obraz a zvuk, zvuk je zpožděný. Mám ještě přístup na Telly a T-Mobile a tam je to v pořádku. Dělá to jen mě, nebo je to globálně ve VodafoneTV.? Používám CAM

Přesně to samé jsem pozoroval tento týden. Sleduju přes základní vodafone STB. Nemůžu posoudit, jestli se to děje i u jiných programů, koukal jsem jen na ten fotbal.

  • 500 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • HD Mediabox
  • Praha Modřany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Venca79 @mrzic

Pěkný den, máte prosím konkrétní příklad (čas, stanice), kdy se to dělo? Zkoušel jsem namátkově přes zpětné přehrávání jedno ze studií a tam bylo vše v pořádku. Buď jsem se netrefil do problematického času, nebo se to projevuje jen při živém vysílání přes DVB-C.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, pozoroval jsem to samé už nějakou dobu. A pokud se nepletu, přes zpětné shlédnutí je vše v pořádku. A mám takový pocit, že i opakovaný pořad v lineárním vysílání, pokud byl, tak byl v pohodě. Dělo se tak jen v přímém přenosu. Připojení také přes Vodafone box.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV STB
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...