Přejít na obsah

Řázení programů na stb


Lev 1974

Doporučené příspěvky

zdravím všechny, jen chci upozornit na nemožnost vlastního seřazení některých programů, protože na stb mají stejné pořad.číslo jako např. ČT 24 HD,CNN PRIMA NEWS,TA3 HD,POLAR mají číslo 129??? Dále TVP 1,CGTN DOC.,TV8,FRANCE 24 A FRANCE 24 HD,1+1,KBS WORLD,CGTN NEWS,CNN,EURONEWS DE,TV 1000,ABC,TVP INFO,TVP2,DEUTSCHE WELLE,EIRONEWS HD mají všichni číslo 138????oba kanály LEO TV číslo 150 + prime video rovněž číslo 150???? Prosím o uvedení věci do pořádku. Děkuji, Martin. 

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • CA moduly a Vodafone prémium box
  • Ostrava-Zábřeh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mě to dělá už nějakou dobu, částečně jsem to vyřešil přesunutím na jinou pozici (pořadového čísla) např. na konec někam pod 200ku a pak zase zpět. Na stejné předvolbě jsem tak nechal jen nepoužívané kanály, protože se to i tak nepodařilo uspořádat zcela bez dvojáků. S.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal CH7465 + STB Vodafone Premium
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 3. 2023 v 0:42, Lev 1974 napsal:

zdravím všechny, jen chci upozornit na nemožnost vlastního seřazení některých programů, protože na stb mají stejné pořad.číslo jako např. ČT 24 HD,CNN PRIMA NEWS,TA3 HD,POLAR mají číslo 129??? Dále TVP 1,CGTN DOC.,TV8,FRANCE 24 A FRANCE 24 HD,1+1,KBS WORLD,CGTN NEWS,CNN,EURONEWS DE,TV 1000,ABC,TVP INFO,TVP2,DEUTSCHE WELLE,EIRONEWS HD mají všichni číslo 138????oba kanály LEO TV číslo 150 + prime video rovněž číslo 150???? Prosím o uvedení věci do pořádku. Děkuji, Martin. 

Na jakém zařízení to blbne, zkusil jsem to na VTV boxu a Android APP, a tenhle problém nevidím

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Lev 1974 Hezké odpoledne,

napište nám prosím zprávu přes zabezpečený kontaktní formulář https://tam.je/forum s odkazem na toto vlákno, abychom viděli i fotky, co jste sem dával. Díky tomu budeme moct předat požadavek na technické týmy i s příklady od vás. Moc děkuji.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...