Přejít na obsah

SMS od PayPalu nechodí


frapo

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

nechodí mi zprávy od PayPalu. V minulosti jsem měl tento problém u ČEZ mobile, který jsem nevyřešil, a tedy přešel na Vodafone ZAME tarif přes zaměstnavatele. Prvních pár měsíců zprávy od PayPalu chodily, nyní nechodí. Ani po resetování sítě v iPhonu (14 Pro). Nemám nic blokováno, všechno jsem deaktivoval i přes #330*0000#. Zkusil přeposílání zpráv do Macu, vypnout zapnout iMessage, nic nefunguje. Volal jsem na PayPal do Irska, operátorka jen poslala link na password reset, stejně po resetu nešlo. Problém zřejmě není u PayPalu, protože mi nechodí zprávy na číslo z více PayPal účtů. Může někdo prosím poradit?

 

Děkuji a přeji hezký den

Oliver

coolil@yahoo.com

Upraveno uživatelem frapo
  • -
  • Data limit
  • -
  • iPhone 14 Pro
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@frapo Pěkný den, vidím, že jste nám psal přes kontaktní formulář, takže to zkusíme ověřit i na naší straně. Pokud byste měl příklad, kdy jste SMS očekával a nedorazila (den, čas), tak nám ho můžete rovnou doplnit (stačí odpovědět na potvrzovací e-mail o přijetí zprávy). A jestli z minulosti víte, z jakého čísla (nebo aliasu) zprávy chodily, také se to bude hodit 🙂 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Dobrý den,

nějaký update? 27.4.2023 14:49 CET vyžádán 2x po sobě SMS kód, opět neúspěšně.

Telefon: +420 722 212 012

Čas:  27.4.2023 14:49 CET

SMS by měla přicházet z čísla 729-725. Alias: "Paypal"

Prosím pokračujte v investigaci a případně eskalujte..

Děkuji a přeji hezký den.

Oliver

  • -
  • Data limit
  • -
  • iPhone 14 Pro
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, 

 

já mám úplně to samé. Nevím, jak pan Oliver, nicméně předpokládám, že by se mu také hodilo, kdyby někdo z Vodafonu reagoval - ideálně obratem a relevantně - stejně jako mně. I za sebe mohu dodat čas, kdy měla dorazit SMS zpráva od Paypal a nedorazila, takže naposledy např. dnes před malou chvílí, v 10:30. Pokoušela jsem se za sebe tento problém řešit přes kontaktní formulář. To mělo za následek příchozí SMS od Vodafonu s informací, že v samoobsluze Vodafone najdu odpověď na můj doraz. Níže následoval prokliknutelny link, který mi oznámil, že (začátek textu v odkazu ani leze zobrazit) "...nelze najít". Vzhledem k tomu jsem byla donucena kontaktovat zákaznickou linku telefonicky, čemuž jsem se na základě osobní zkušenosti snažila vyhnout. 1.5. jsem mluvila s paní, která mi potvrdila, že můj dotaz vidí a že se jí také nedaří prokliknout se k čemukoliv. Zadává požadavek "technikům" a bude mě kontaktovat telefonicky (nestalo se). Dnes mi přišla od Vodafonu zpráva. Doslova kopíruji text: Dobry den, pokud Vam na telefonu nefunguje spravne pripojeni k internetu, staci telefon vypnout a znovu zapnout. Pak bude vse v poradku. Dekujeme

 

Vzhledem k tomu, že se snažím zachovat chladnou hlavu a stávající smlouvu, nebudu se - k celému procesu a zejména k jejímu dosavadnímu vyústění - vyjadřovat. Touto cestou tedy podnikám jeden z finálních kroků, který má za cíl opětovné zpřístupnění mého účtu u PayPal bez nutnosti změny telefonního operátora. 

Za případnou pomoc předem děkuji. 

 

HZ

  • -
  • Basic
  • -
  • Telefon
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...