Přejít na obsah

Na modemu Compal CH7465 vypadavá WiFi


Návštěvník Dzepen

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dzepen

Zdravím, přesně před týdnem mi Vodafone vyměnil můj starý modem ještě z dob UPC za nový Compal CH7465VF a od té doby mám problémy. Dost často vypadavá wifi. Tváří se jako připojená, žádné zpomalení, jen prostě komplet vypadne a nedá se nikam připojit. Připojení přes kabel je o.k. A i když wifi jede, tak si nemohu pořádně přehrát Youtube v televizi, protože nestíhá načítat, byť je umístěná  50cm od modemu,

A pak se mi hned v pátek 2.3. a dnes ráno znovu modem sám od sebe restartoval. Chtěl bych se zeptat, zda je to u tohoto typu běžné, nebo mám smůlu na vadný kus a měl bych jej reklamovat. Případně to celé obejít a pořídít vlastní router.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Na modemu Compal CH7465 vypadavá WiFi

Dobré ráno,

 

zkuste modem uvést do továrního nastavení, následně nastavit WiFi kanál manuálně na nějaký nejméně obsazený. Pokud potíže budou i nadále přetrvávat, bude nejspíše vadný kus, pak si je třeba zavolat o servis.

https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/datova-zarizeni/compal-ch7465vf/

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dzepen

Dobrý den, dík za info, zkusím si ještě pohrát s těmí kanály. V továrním nastavení mi snad modem technik nainstaloval, ne? Vyndal jej přímo z krabice a já nic neměnil. Číslo je toto? 800 77 00 77? Jinak mám kousek od bydliště pobočku, tak mohu zajít i tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dzepen

Kabel do TV už mne také napadl, ale doteď to fungovalo v pohodě, v mobilu či tabletu jsem v YT kliknul na Odeslat, vybral televizi a koukal. Teď se to spustí v příšerné kvalitě 480p nebo dokonce 144p a když tam ručně dám 720p, tak se prostě kouše a nestíhá načíst. Navíc jestli to dobře chápu, s kabelem by to takto nešlo, obě zařízení musí být na stejné wifi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...