Přejít na obsah

Nelze se připojit k webu


Návštěvník gaddy

Doporučené příspěvky

Návštěvník gaddy

Dobrý den,

mám od vás pevný internet a nemůžu se dostat na svou webovou prezentaci. Jakmile se přepnu na mobilní data, vše funguje jak má, stránka se načte. Když se připojím přes VPN, všechno bez problémů. Když se vrátím zpět na pevný internet od vás, stránka se jeví jako nedostupná, protože odpověď serveru trvala příliš dlouho. Proč mi Vodafone blokuje přístup k mému webu?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gaddy
před 4 hodinami, marian.lozi napsal:

@gaddy A dál? Kde to běží, na čem to běží, přes co je k tomu udělaný přístup z internetu...?

A jinak pozor, tady není technická podpora vodafonu, pouze diskuzní klub jeho uživatelů.

obrazek.png

 

Kde to běží, na čem to běží, přes co je k tomu udělaný přístup z internetu není podstatné. Neřeším funkčnost aplikace jako takové. Pokud se vám zobrazí hlášení "Přístup odepřen", tak je to v naprostém pořádku. Takhle to má fungovat, protože se nejedná o volně přístupný web.

Jak jsem psal v prvním příspěvku, nedostanu se na web, hlásí mi to "Tento web není dostupný Odpověď webu filipberan.eu trvala příliš dlouho."

Snad pomůže obrázek:

p.png.285b2eabed480b3aa620c577c1cabf1e.png

 

Doufám, že z toho aspoň někdo pochopí, co řeším.

 

A teď zpět k otázce:

Neví někdo, proč mi Vodafone blokuje přístup k tomuto webu?

Během noci jsem tuto situaci řešil s podporou webhostingu, kde se vyjádřili celkem jednoznačně:
 

Citovat

Tak to opravdu nevím, dle traceroute to není blokované z naší strany a pokud Vám web funguje z jiných připojení, bude to asi z nějakého důvodu blokováno Vaším operátorem (poskytovatelem internetu).

 

Nebo nenapadá někoho důvod, proč by to VF dělal?

 

Díky

před 3 hodinami, cvancara napsal:

Ne VF připojení, ale stejný stav.

 

Takže Vám to jede taky, tak to se máte. Mně ne, což je celkem na prd, když potřebuju mít příští týden většinu modulů hotových 😞 Ale díky za info.

před 2 hodinami, Technikus napsal:

filipberan.eu nejde ani z mobilních dat Vodafone a T-Mobile-CZ, takže chyba resp omezení bude jinde 

Co vám to píše? Protože zatím všem ostatním to jede v pohodě... teda kromě mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tedy není problém v chybové hlášce na té webové stránce, tak mě stránka funguje jak přes pevný internet od Vodafone ,tak přes mobilní data od t-mobile,

Zkus si udělat traceroute, ať vidíš jestli není nějaký problém po cestě k tomu webu, u mě to vypadá takto,

také bych nevylouči možnost,l že tvá IP adresa leží na nějakém blacklistu

Screenshot_20230226-121823.png

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gaddy

@tomus

Tak u mě to vypadá trochu jinak:

p.png.cae3d3afe3f9cf203375a7c1ec66a500.png

 

Mno, tak uvidíme, jestli mi Vodafone odpoví na můj e-mail, do té doby budu jen sledovat, jak mi ubíhá čas na dokončení práce 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...