Přejít na obsah

Aktualizace Vodafone TV boxů


Marek-26

Doporučené příspěvky

Aktualizace bude u zákazníků probíhat postupně během celého února.

Po aktualizaci se změní funkce barevných tlačítek na ovladači. Červené tlačítko nově otevře vaše nahrávky, modré tlačítko spustí teletext (pouze pro kabelovou televizi DVB-C). Pokud jste červené tlačítko používali pro spuštění Netflixu, můžete jako náhradu využít speciální tlačítko Netflix na ovladači, případně Netflix spustíte z hlavní nabídky Vodafone TV.

Zákazníci, kteří přijímají kabelové televizní vysílání DVB-C, mohou spuštěním modrého tlačítka vyvolat teletext. Kabelovou televizi přijímáte, pokud máte set-top box připojený nejen k internetu, ale také pomocí koaxiálního kabelu k účastnické zásuvce. Teletext můžete spustit, pokud sledujete živé vysílání a daná TV stanice ho poskytuje (například na kanálech ČT).

https://tam.je/aktualizace-vtv

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Aktualizaci zkouším spustit z menu Nastavení každý den, několikrát jsem TV Box odpojil od napájení (jak radí @tomus ), ale stále nic. Zajímavé je, že jsem 13.2.2023 obdržel sms s informací o aktualizaci Boxu v nočních hodinách 🙂  

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Vodafone Station, Set-top box, CI modul
  • Strakonice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I mě přišla 13. února SMS od Vodafone že proběhne aktualizace boxu a hned druhý den aktualizace také proběhla i když z mé strany trošku vynuceně, protože mě na boxu přestaly fungovat kódované kanály a tak jsem ho na chvíli odpojil od elektrického napájení a po připojení box začal okamžitě aktualizovat a za několik minut vše zase běželo jak má.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizace je opravdu spíše úsměvná, než funkční. Také mám stále firmware 6.1.9300. 14.2.2023 jsem dostal SMS, že mi 13.2.2023 budou aktualizovat sw. Asi nesedí rok, nebo je to firma, kde zítra znamená včera. Všechny popisované možnosti o ruční aktualizaci vedou k výsledku, že mám to nejlepší, co můžu chtít.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...