Přejít na obsah

Nic mi nefunguje a všechno mě štve


Ivo Mašek

Doporučené příspěvky

technici od Infotelu nic moc.Krátké vypadky internetu .Mrknul do mobilu a ukazal mě graf ,podle něho žádný problém.Výměna modemu .Modem provozovaný rok.Prý jestli to bude zlobit ,tak mám zkusit vzít měnší rychlost aby měl ten černý modem .

 

Zrovna ,taky když tady byl zlobil program Animal Planet tak mu říkám že mě taky zlobí .Odpověd tak zkuste změnit setbox.

 

A nakonec ,z něho vypadlo vy máte ještě pěkný signál u vás ve vchodě máte zapojený další 5 bytu a ty mají všechno v  červeném.A říkám nemůžeto rušení pocházet od nich prý ne??Já si myslím že jo .Tak jak to je?

 

technik přišel ,po kontaktovaní Vodafonu se zpožděním 2 hodiny prý měli poruchu v Litvínově.

 

no jestli to pujde takhle dál ,tak jak doporučuje technik vyměním poskytovatele internetu a TV ale za jiného než Vodafon.

Upraveno uživatelem Pavel m
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že má někdo horší signál ze sousedů neznamená, že ruší do sítě. Naopak rušit do sítě můžou i lidé se skvělým signálem. Ten Animal Planet blbne sám nebo celý Mux? Ještě definuj, co jsou krátké výpadky. T3 timeouty? Modem se přelaďuje či rstartuje? Modem i signál vypadá OK a přesto internet přes kabel dropne?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Animal Planet zlobí celý mux rozkostičkovano a    rozhostření obraz a zlobí zvuk.Občasné nepravidelné výpadky na 10 sekud počas celého dne.Modem nevypadne.Podle technika kabely v bytě jsou OK.Zásuvku neměnil i když jsem nabízel že jí zaplatím .Odpověd ,že by to přineslo jenom problémy.

Snímek obrazovky 2023-02-10 205406.png

Snímek obrazovky 2023-02-10 205443.png

Snímek obrazovky 2023-02-10 205509.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Signál na modemu vypadá v pohodě, tam žádný problém nevidím, i když Vodafone station bohužel neukazuje chybovost.

Animal planet vysílá v multiplexu na 762 MHz, jak to vypadá na sousedním multiplexu kde vysílá například kanál Vodafone 100 a Eurosport 2 HD, fungují ?

Mohlo by tam být rušení od vysílačů 5G mobilní sítě.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomus :ostatní mutliplexi jsou bez problému .Ten 462 pořád problémy už za dob UPC.

když Vodafon nechce dát zásuvku tak jsem uvažoval na APM 081 Teleste.   https://eshop.inkat.cz/koupit/apm-081-teleste

ještě doplním ted mám TV zásuvku WISI DB  85 F .Když jí dávali říkali že jinou nemají.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...