Přejít na obsah

Nic mi nefunguje a všechno mě štve


Ivo Mašek

Doporučené příspěvky

To by se snad dalo ošetřit nějakou hláškou o nutnosti připojení koaxu, ale vycházel jsem z toho, že když mám v TV aplikaci Skylink live a zároveň i dostupný SAT signál, tak ta aplikace přednostně funguje přes SAT signál a při jeho nedostupnosti (nebo časově posunutém sledování) se přepne na netový provoz. A měl jsem za to, že by to u kabelovky mohlo fungovat podobně.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohlo, bylo by to hezké. Třeba nás v budoucnu čeká hybridní vysílání, kdy část kanálů bude v DVB-C a část v IPTV/OTT, až se začne uvolňovat pásmo pro internet. Skylinku bude na jednu stranu jedno, jestli koukáš přes DVB-S nebo OTT, protože tím nezatěžuješ jejich síť 🙂 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to kabel. S tím, že propojení s centrálou (ústředna je v CV) je propojení vzduchem. Tedy několik domů propojení kabelem a pak vzduchem. 

__________

Tímto také  děkuji technikovi, který zde byl a obnovil fungování oněch 10 kanálů.  Výměna TV zásuvky (původně jsem měl troj-výstup: TV, R, Data). Dodal také rozbočovač s nižším útlumem, než jsem měl. Vše funguje. Takže ještě jednou - velmi děkuji. 🙂

Před hlavní zásuvkou v pohodě, za zásuvkou velká ztráta.

 

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 4
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já třeba také bydlím na jedné takové ulici  se jménem po jednom komunistovi, ale tam to vyřešili tak, že měl příbuzného hudebního skladatele se stejným příjmením, tak to hodili na něho a název ulice zůstal beze změny 😀

  • Souhlasím 1
  • Haha 3
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...