Přejít na obsah

Nic mi nefunguje a všechno mě štve


Ivo Mašek

Doporučené příspěvky

No jo, tak pokud se ukáže, že problém je v nově do provozu uvedeném vysílači 5G v blízkosti, tak se zacyklíme tam, kde už jsme byli - viz naše diskuze v nějakém podobném vláknu tady o legální možnosti komerčního provozování zařízení, které se snadno vzájemně ruší a nikdo za to nebere odpovědnost. Já si opět postěžuji,  jak jsme kvůli uvolňování frekvencí vyhazovali porty za desítky tisíc abychom nebyli brzdou pokroku a jak je to (jak vidno) stejně všechno k prdu - a budeme tam, kde jsme už jednou byli :-)
No jo, ale co s tím má dělat pan Mašek?  "Votrapa z Marxstrasse", který chce aby fungovalo to za co si platí? 
(pan Mašek promine, přepokládám, že mu i přes zkušenosti s Vodafone zbyl smysl pro humor)

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

homberg:

ano, thread by měl nést jiný název, než který mu bez mého vědomí dal nějaký admin, správce ..... já to fakt nevím. A měl by být i v jiném chlívku. To se ale nestane. Dál bych to nerozváděl (jsem nad věcí), a nelil olej do ohně. Dlouhé roky jsem dělal moda na TVfreaku, a tohle bych si takto opravdu nedovolil.

Medvěd:

Ne, opravdu jsem se neurazil a smysl pro humor mě zůstává 🙂

Adolf.Shitler:

Než mít část kanálů v jiném režimu, než ten zbytek, tak to radši vše v IPTV. A to, ryze z praktických důvodů, už potom u poskytovatele, který sídlí v místě bydliště a od nějž mám již od roku 1998 internet (který si držím doposud).

 

Včera mě kolem půl osmé večer volal technik z Vodafone. Překvapilo mě to, to přiznávám. Mile mě to překvapilo. Umím ocenit pozitivní a kladné chování., tak jako umím ocenit i to opačné.

Takže zítra mezi 8 a 10 hodinou se to "rozlouskne" Jenom doufám, že technik co zítra přijede, ví, proč má přijet. To píši proto, protože inet už mám od dob UPC (kvůli "cihličce") a pevný inet mám stále i od Vodafone, pouze místo "cihličky" mám modem. Pochopíte z obrazové přílohy. Beru to z humorem.

Co se týče inetu v mobilu, který mě někdo na několik dní vypnul, tak od včerejšího rána opět funguje.

 

1.jpg

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, když se tady začalo diskutovat o tom novém STB Vodafone (ta lehoučká "placka" ,kterou nadzdvihne koaxiální kabel), tak se tu psalo, že ač jsou na venek stejné, tak jeden je pro IPTV a druhý je pro DVB-C Ale možná jsem to špatně pochopil. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty boxy jsou stejné i uvnitř, pouze se liší jejich firmware, který ale na dálku nelze měnit, takže pokud by chtěl někdo přejít z DVB-C na IPTV, tak si ho musí nechat vyměnit,

ale i ta DVB-C varianta se dá do jisté míry provozovat jako IPTV, když k tomu využiješ zpětné zhlédnutí a posuneš přehrávání nakonec záznamu, tak reálně vlastně sleduješ živý pořad s nějakým 30 vteřinovým zpožděním.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to takhle fungovalo v reálu bylo by to fajn, ale jak už jsem psal u lineárního vysílání buďto můžeš jet přes DVB-C, nebo přes IPTV oboje dohromady prostě nejde, 

protože už vidím některé uživatele, kteří by si pak řekli, "hele ono to jede i bez koaxiálu, tak na co ho budu tahat a připojovat", no a Vodafonu to pak bude zatěžovat zbytečně internetovou síť, což bude určitě jeden z důvodů proč taková kombo varianta není dostupná.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...