Přejít na obsah

Nové tarify pevného internetu


Kytkato
Přejít na řešení Vyřešil Altinik,

Doporučené příspěvky

Tak to jsem zvědav na realitu - držím ti palce. U nás takhle jeden "prodavač hrnců" od Vodafone oblepuje dům s podobnými nabídkami a potom je realita pouhých 150Mb za cenu mnohem vyšší. Já tady mám 300Mb za cenu nižší než teď Vodafone je schopen tady realizovat.  Kdybych tohle nazval orientálním obchodováním, tak urazím orientálce. No, naštěstí mu to mezidobou přelepil hodinový manžel Ota a je klid.
Už jsme to tady někde výš řešili proč to tak je.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 26. 2. 2023 v 23:32, Medvěd napsal:

Tak to jsem zvědav na realitu - držím ti palce. U nás takhle jeden "prodavač hrnců" od Vodafone oblepuje dům s podobnými nabídkami a potom je realita pouhých 150Mb za cenu mnohem vyšší. Já tady mám 300Mb za cenu nižší než teď Vodafone je schopen tady realizovat.  Kdybych tohle nazval orientálním obchodováním, tak urazím orientálce. No, naštěstí mu to mezidobou přelepil hodinový manžel Ota a je klid.
Už jsme to tady někde výš řešili proč to tak je.

Vy si nechate polepovat barak letakama?? No, nejste jedini, bohuzel. Vidim i tady u nas v ulici, ze je lidem jedno, ze maji oblepeny vchove dvere, ze ani neni videt skrz sklo. Ja tedy jakekoliv letaky z naseho baraku okamzite strhavam. Holt nejsme inzertni plocha, no...

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 2. 2023 v 14:55, Ivo2003 napsal:

Gigabit za tři stovky měl jako akci i tmobile. Na 90% i u Vodafone to bude  časově omezené. 

Co jsem pochopil od VF obchodníků, vztahuje se pouze na vybrané lokality. Takže cena super, ale nedá se nastavit kdekoli

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...