Přejít na obsah

Nové tarify pevného internetu


Kytkato
Přejít na řešení Vyřešil Altinik,

Doporučené příspěvky

Zdravím ve spolek. Ohledně nových cen mám velmi potěšující zkušenost. Po kontaktu na infolinku a trošku delšího ověřování, zda je možné na mé adrese změnit cenu jsem byl přepojen zřejmě na obchodníka. Vzhledem k tomu, že mám stále staré rychlosti 300/20 jsem uvažoval o přechodu na 250/25. Obchodník mě však nabídl zůstat na původní rychlosti. Obával jsem se, že by se mohla v souvislosti s tímto změnit cena TV, u které mám značnou slevu, protože jsem internet i TV kupoval jako balíček. Pán mě však ujistil, že se poníží jen cena internetu, kdy nabídnuté ponížení je opravdu pěkné. To je poprvé, kdy mám zkušenost, že jsem jako dlouholetý zákazník dostal pěknou nabídku, kterou mě poskytvatel v podstatě navrh sám a aktuálně se  necítím méněcenně, protože nejsem nový zákazník. Za mě velká spokojenost. 

  • To se mi líbí 1
  • Děkuji 1
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • UBEE EVW3226 (bridge), 3x CA vlastní
  • Praha, Černý most I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Zlaťák

 Vzhledem k tomu, že se nejedná o ceníkovou cenu, nechávám si tuto informaci zcela záměrně pro sebe. Moc se omlouvám, ale mám pro to své osobní důvody.

Není pravdou, že informace bez ceny nemá informační hodnotu. Příspěvek popisuje v jaké jsem byl situaci, jak se k mé žádosti Vodafone postavil a to hlavní, že jsem s výsledkem spokojen nad mé původní očekávání. Aktuálně mohu dodat, že nová cena je již propsána v "Můj Vodafone", kdy dle informací budu za tento měsíc platit poměrnou částku původní ceny a ceny nové ke dni změny a následující měsíce budou již celé za novou cenu.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • UBEE EVW3226 (bridge), 3x CA vlastní
  • Praha, Černý most I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle operátora v mojí lokalitě není tarif 500/50 dostupný. Operátor nabídl 250/25 a pak až 1000/50. Je to nějaká výmluva nebo je to technicky možné? Přijde mi divné, že když jde ten nejvyšší tarif, proč by nešel ten prostřední. To ten Arris dostane ze sítě o tolik lepší výkon? 

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Štatl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...