Přejít na obsah

Nové tarify pevného internetu


Kytkato
Přejít na řešení Vyřešil Altinik,

Doporučené příspěvky

Nejsem firemní, ale jenom obyčejný zákazník a taky to není jednoduché.

Zatím jsem měl rychlost 300 Mb za 459,- Kč (+ 70,- Kč za modem Compal).

Podle nabídky jsou na mojí adrese dostupné rychlosti 250 Mb (za 299,- Kč), 500 Mb (za 399,- Kč), 1000 Mb (za 499,- Mb):

image.thumb.png.e53889c1d5c3236cedf32c83103dbba7.png

 

Tak jsem v sobotu zavolal na Vodafone a požádal o změnu na rychlost 500 Mb, se slečnou na telefonu jsme si potvrdili, že budu platit celkem 469,- Kč (399 za Internet + 70 za modem).

V neděli ráno se mi skutečně Internet přepnul na 500 Mb, ale v Můj Vodafone vidím částku 499,-.

V neděli odpoledne jsem na Vodafone volal znovu a vysvětlil, co se mi nezdá - pán na lince souhlasil a řekl, že zadá požadavek.

Dneska mi v Můj Vodafone stále svítila cena 499,-, tak jsem na Vodafone volal znovu.

Tentokrát mi slečna sdělila, že mě musí přepojit na retenční oddělení - po 10 minutách poslouchání muziky se ozvala znovu, že to nikdo nebere.

Zkusil jsem čekat dalších 10 minut a pak mě to přestalo bavit a zavěsil jsem.

A teď čekám až se ozvou z retenčního - prý na to mají 6 dní.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • STB Kaon K-B3000HDCO, Compal CH7465VF
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pgoc
před 15 hodinami, Marek-26 napsal:

Ale díky pronájmu modemu dojde k navýšení ceny ne? 🙂 

Modem se do toho nepočítá, to je v těch podmínkách 😞 

Ještě uvažuji, že zajdu na tu pobočku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mam tak trochu podobny problem . mel jsem kabel 300 za 426,-, zmenil jsem to ihned 1.2. na tu 500 za 399,- , jeste ten den prisla sms , ze byla provedena zmena , otestoval jsem si to a jede opravdu 500/50, ale kdyz vlezu do muj vodafon mam tam porad kabel 300 za 426,-, volal jsem na linku a oni tam maji take kabel 300 za 426,-, pani to ale nasla v obj. tak ze to zada znovu, uz je to tri dny porad mam v muj vod. kabel 300 za 426,- pritom internet jede 500/50,  modem mam svuj,

Tak kde muze byt chyba ?

 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal bilý
  • brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes Můj Vodafone jsem si domluvil vyšší tarif, napsali mi, že mi zavolají. Tak dnes volá slečna, bohužel jsem to nemohl vzít sám, ale brala to máma. A že prý pro ověření jí má říct administrační heslo... 🤯 To samozřejmě neznala, neznám ho z hlavy ani já a i kdybych si ho pamatoval, tak ho nikomu neřeknu. A na tom to celé skončilo a že prý zítra zavolá znova. Tak se chci zepat - to je normální? To si to nedokáží ověřit na něčem jiném?

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VFStation (bridge), 2x CA modul SMIT CI+
  • Praha Zbraslav
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se do klubu těch, kteří mají s navýšením uploadu problém.

Mám nyní 500/30 za cca 299 Kč (bez pronájmu zařízení). Slečna z VF nejdříve zkoušela 500/50 za cenu 599 Kč a když jsem ji upozornil, že na prodejně by mně změnili na vyšší upload za 399 Kč okamžitě, jen mně její kolegové z prodejny upozornili, ať řeším přes infolinku, aby mně zůstaly nastavené slevy, slečna se omluvila za špatně uvedenou původní cenu a  stále trvala na 399 Kč.

To má člověk řešit přes retenční? 

Díky za rady.

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetS

Mel jsem podobny problem jako nekteri z vas - v prodejne VF jsem si nechal zmenit tarif na jeden z tech novych se slevou, zmena se kratce pote projevila a v samoobsluze se objevil nove nastaveny tarif (nekdo tady pise, ze ani tuto zmenu nevidi - s tim jsem problem nemel), ale beze slevy. Tak jsem napsal VF pres ten kontaktni formular v samoobsluze https://www.vodafone.cz/muj/kontaktujte-nas a nakonec to opravili, ikdyz sleva se bude zapocitavat az od nasledujiciho ucetniho obdobi.

Odezvy pres ten formular jsou delsi (u me to trvalo necele 2 dny), takze je treba s tim pocitat a pockat.

Upraveno uživatelem PetS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...