Přejít na obsah

Ubee stále v provozu ?


Doporučené příspěvky

Ahoj, starám se o PC známé.

Bydlí v Brně-Kohoutovicích.
Má tarif 50/3 a k tomu Ubee EVW3226 (nevím, jestli přesně tento model, ale Ubee každopádně) a Kaon PVR mediabox.

Myslel jsem, že všichni byli převedeni, a byly jim vyměněny modemy.

Pokud ne, tak by mne zajímalo, kdy zhruba se převedení plánuje.

Myslel jsem si totiž, že součástí převedení od UPC k Vodafone je vždy výměna modemu.

Přikládám foto modemu, a pro kontext i PC.

20210906_163128.jpg

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze začátku se ty modemy měnily, ale pak se to prý nějak nestíhalo kvůli tomu že Vodafone tlačil čas do konce migrace, takže se výměny modemů odložily na pozdější dobu, Ubee modemy se primárně měnily pouze modely EVM, tedy verze bez routeru a wi-fi u kterých už končila technická podpora, také jsem ho měl a měnili mě ho ještě před migrací.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo Dell Optiplex 780. Na nem se s SSD a aspon 4GB RAM (ja mel 6GRAM) daly dost slusne rozhybat W10, aby to retro bylo aspon zaplatovane. 

Jinak jak se pise v, se. Modemy se zastavily, ale bude to pokracovat. A prijimace menili jen tem, kteri do nej meli pripojeny internet a vyuzivali zpetne shlednuti

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě zase bere ta klávesnice, turbo-xwing klávesnici sem měl na přelomu století a vypadala skoro úplně stejně, jenom neměla vpravo nahoře tu klávesu Fn 🤔 to ještě ty klávesnice vydržely věčnost, dneska to stojí v lepším případě přes tři tisíce a za dva roky se to... kazí 🤐

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marek-26

A už se mění i modemy Technicolor TC7200 ?  Nebo za jak dlouho začne měnit i tyto modemy ?

 

A jak řeší Vodafone modemy, které mají uživatelé odkoupeny ? 

A které stále fungují, a uživatel nesouhlasí s novou platbou za pronájem nového modemu.

Zruší registraci odkoupeného starého modemu do sítě, a ukončí smlouvu ze své strany ?  

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mění se všechny, dotkne se to i těch odkoupených. Jak to bude řešeno netuším. Ono těch modemů na výměnu pár desítek tisíc celkově bude, předpokládám, že se nejdříve mění ty v pronájmu. Vzhledem k tomu, že ty modemy mění přímo technici včetně asistované výměny, tak to nějakou dobu zabere. Ale určitě se budou muset vyměnit všechny bez výjimek, tedy i odkoupené.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...