Přejít na obsah

Vodafone telemarketing


Neo_Moucha
Přejít na řešení Vyřešil Marek-26,

Doporučené příspěvky

Měl jsem velmi podivný hovor z tohoto čísla (546 607 700), s tím, že volali jménem Vodafonu. Aniž by paní nějak ověřila pomocí pár čísel např. z RČ apod. (jak se to dělá třeba u hovoru z banky), že jsem to já, tak po mne chtěla nějaká ID čísla ze smlouvy, tak jsem jí velmi slušně sdělil, že v ní nemám důvěru a pravděpodobně mne chce jen zdržovat. Koktala, že volá, aby se ujistila, že mi všechno funguje, a pak že má speciální nabídky. Tak jsem jí už docela se smíchem řekl, že mi všechno funguje a nashledanou.

Kdyby to někoho z VF zajímalo, mám nahrávku hovoru. 😉

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Řešení

Partnerská prodejní Call centra - Vodafone.cz

Dle toho odkazu je to externí call centrum Conectart a.s. (Brno + Olomouc). A jelikož je každý hovor nahráván ze strany operátora, tak jí případně mají. A autorizace se u Vodafone provádí různě, většinou pomocí administrátorského hesla resp. jeho konkrétní části. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Vodafone Conectart marketing

Pravda, to admin heslo jsem si nevzpomněl, že to tak u VF je, protože už jsem s nikým dlouho nemluvil, ale rozhodně to bylo celé podivné.

Díky za ten odkaz, netušil jsem, že je někde seznam.👍

Upraveno uživatelem Neo_Moucha
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Neo_MouchaPěkné dopoledne, pravděpodobně vás kolegové kontaktovali ohledně nějaké nabídky, v rámci ověření údajů s vámi ověřují jen určité pozice z hesla, aby věděli, zda skutečně hovoří s majitelem účtu. Z jakých telefonních čísel vás můžeme kontaktovat najdete na již zmiňovaném odkazu: https://www.vodafone.cz/kontakty/partnerska-prodejni-call-centra/. V tomto případě se tedy nemusíte obávat 🙂 

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si tyhle podezřelé telefonní čísla vždycky lustruji na internetu, stačí do vyhledávače zadat příslušné číslo a většinou vypadne několik internetových služeb, kde lidé tyto čísla recenzuji,

bohužel ani na toto telefonní číslo nejsou úplně kladné recenze:

https://www.google.com/search?q=546607700

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na Vodafone telemarketing

Myslím si, že je to ale škoda.

Vždyť tím Vodafonu dělají špatnou reklamu.

Tito pracovníci často zákazníka ještě více naštvou, oni potom brečí na facebooku, a v komentářích je spousta vykutálených příspěvků typu 

"Co tam změnit operátora? Já jsem spokojený s Farnet Internet...."

 

"Uvažujte na jinom dodavateli internetveho pripojeni" 

 

"Sakra proc si tady neustále stezujete. Seberte se a táhněte k jinému operátorovi. Vy jste jak na palici. Vodafone je nejhorší operátor v evropské unii a pořád tady něco řešíte."

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se divím, proč VF nepoužívá jednotné číslo shodné s číslem zákaznické linky a uchyluje se k podivným číslům, jenž vzbuzují akorát nedůvěru... Na druhou stranu je ale nutno podotknout, že VF není sám, kdo má tento problém, např. ČSOB - pojišťovna používá tel. číslo 226 288 262, které Hiya v Samsungu také označuje jako "Podezření na spam", resp. rovnou hovor zablokuje.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 1. 2023 v 13:20, tomus napsal:

Já si tyhle podezřelé telefonní čísla vždycky lustruji na internetu, stačí do vyhledávače zadat příslušné číslo a většinou vypadne několik internetových služeb, kde lidé tyto čísla recenzuji,

bohužel ani na toto telefonní číslo nejsou úplně kladné recenze:

https://www.google.com/search?q=546607700

 

Já si ta čísla právě takhle také lustruji a vzhledem k tomu, co jsem tam našel za "ohlasy" na toto konkrétní číslo, radši jsem napsal sem... Jsem rád, že jsem se díky tomu dověděl, že existuje ten seznam (to mne přiznávám se vůbec nenapadlo).

Trochu lituji tu pracovnici, zřejmě nebyla dostatečně zaškolená, protože když jsem jí řekl, že ve mne nevzbuzuje důvěru, že skutečně volá jménem VF, mohla mne odkázat přesně na tenhle seznam, což neudělala.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si vzpomínám že když mě loni na jaře migrovali do Vodafone systémů, tak mě ohledně toho volala nějaká paní také z neznámého čísla z Olomouce, což mě také trošku překvapilo, ale normálně jsme se dohodly, ale byl bych také raději kdyby volali z nějakého jednotného čísla.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...