Přejít na obsah

Připojení TV set-top boxu přes wifi k vlastnímu AP


Návštěvník pgoc

Doporučené příspěvky

Z praktických zkušeností - Powerline není úplně k zahození, jen je to u mě taková záležitost s otazníkem, které se snažím vyhnout. Jednak jsou diskutabilní výkony/dosahované rychlosti. Což by člověk třeba u nějakých prvků oželel. Jen nevím, jestli zrovna TV box se spokojí s nízkou rychlostí. Co třeba byl u mě trošku problém, přesto že spojení a komunikace jako taková fungovala, nepustilo mě to opakovaně u IP telefonu zaktualizovat FW. Asi chyběla nějaká závěrečná odezva, nebo tak něco podobného. Když jsem ten stejný telefon aktualizoval se zapojením ještě před Powerline adaptérem, tak vše proběhlo hladce. 

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pgoc

Tak nakonec jsem Router a STB propojil přes ten powerline. Pořídil jsem TP link TL-WPA4226KIT, který podporuje jen 600 Mbps, tj. ten slabší co TP link nabízí. Neměřil jsem skutečnou rychlost, kterou powerline dosahuje v aktuálních podmínkách, ale pro provoz STB je to dostatečné 🙂 Vše pracuje ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...