Přejít na obsah

neprovedene inkaso


homberg

Doporučené příspěvky

Zdravim, mam dotaz k problemu, ktery mam s inkasem. Pred asi dvema mesici jsem nechtene zrusil platbu inkasem za sluzby Vodafone. Zaplatil jsem tedy prevodem a znovu nastavil inkaso. Ovsem pristi mesic jsem dostal zpravu, ze Vodafone si nedokazal inkasovat penize a musel jsem tedy pltabu opet provest prevodem. Prekontroloval jsem vsechny parametry a zdalo se, ze vse je jak ma byt. Ovsem dalsi mesic stejny problem - opet neprovedene inkaso. Kde muze byt problem? Castka k inkasu je dostatecna i s pripadnou rezervou. Napada me snad jediny mozny duvod - cislo uctu. Puvodni inkaso bylo na ucet exUPC. Po zruseni a znovu nastaveni jsem nastavil ten stejny ucet, ale asi jsem mel nastavit novy ucet Vodafone? Ze by si Vodafone neumel propojit tyhle dva ucty, kdyz uz je ma?

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak musíte nastavit nové číslo účtu na inkaso, které je již Vodafone účet:

 

Nastavte inkaso v bance ve prospěch našeho účtu: 217077033/0300.

Zařídíte to v internetovém bankovnictví nebo na pobočce banky.

Nezadávejte žádný variabilní ani specifický symbol.

Nastavte si inkasní limit - maximální měsíční částku, která se může převést z vašeho účtu na účet Vodafonu (doporučujeme nechat dostatečnou rezervu nad rámec běžné částky).

Připravili jsme pro vás také návody, jak nastavit inkaso v internetovém bankovnictví.

Aktivujte si inkaso v samoobsluze Můj Vodafone v sekci Služby - Nastavení Vyúčtování a limitů.

Najděte nabídku Inkaso a zde si inkaso zapněte a zadejte číslo svého bankovního účtu. Nakonec klikněte na Uložit.

Aktivaci inkasa vám potvrdíme SMSkou.

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@homberg Pěkný den, pokud jste si aktivoval inkaso nově, tak je potřeba použít aktuální inkasní číslo účtu, které je 217077033/0300. Případné další informace najdete tady: https://www.vodafone.cz/pece/vyuctovani-platby-kredit/inkaso/inkaso/.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Trochu ozivim tohle vlakno. Dnes je 15.3.2023 a od meho pokusu z prosince 2022 se teprve dnes poprve podarilo uskutecnit platbu inkasem! Nevim, jak to ma Vodafone nastavene, ale kdyz jsem opetovne nastavoval inkaso, zadal jsem zprvu stare cislo uctu (UPC). Jak mne bylo zde i na strankach podpory oznameno, mel jsem nastavit jiz novy inkasni ucet (Vodafone). No, abych to rekl strucne - ani nahodou. Ani s timto uctem si Vodafone nebyl schopen inkasovat ode mne penize. V unoru jsem tam tedy jako posledni moznost nastavil zpet stare cislo UPC uctu a voala, kouzlo se podarilo.

Tak treba tahle moje zkusennost nekomu pomuze, nebo se na to kompetentni lide mrknou.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me trochu strasis. Jsem si rusil SIPO a poplatek za internet jsem si nechal strhavat k telefonu, ktery mi uspesne strhavaji vic jak 15 let. Jeden doplatek jsem musel zadat rucne (za stare cislo platce) a zatim mi VF nestahlo. Tak uvidim. Predtim mi VF stahoval +/- 20 den v mesici

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...