Přejít na obsah

Internet na doma 60GB


Návštěvník Raze29

Doporučené příspěvky

Návštěvník Raze29

Dobrý den, trochu hloupý dotaz, nicméně potřebuji internet, který není potřeba instalovat. Zkrátka nemám v pokoji přípojku na pevný net, našla jsem přenosný takže předpokládám nějaká simka v routeru co se jen zapojí do zásuvky a jedem, teď ale ten dotaz, vystačí mi 60Gb dat na měsíc? Lze to kdyžtak nějak navýšit? Pracuji z domu přes PC, občas koukám na filmy nebo si zahraji nějakou hru a potřebuji internet, který za tři dny nevyplýtvám. Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Raze29 Občas kouknu na film... Jedním filmem se dá vyplácat i několik GB nebo jedna aktualizace hry na Steamu. Opravdu to chce se dívat, kolik těch dat běžně spotřebuji. A možná spíše uvažovat o neomezeném internetu do mobilu a dělat si hot-spot. Mě jako nouzovka stačil několik měsíců tarif Red Neomezený super, kde je omezena rychlost na max. 10Mbit/s a stačilo to na to, abychom na tom dva pracovali, já měl puštěnou hudbu na YT, druhá osoba třeba HBO GO jako kulisu, oba jeli na pracovních NTB, jediné, kdy mě to "omezovalo" byl přenos větších datových souborů + na pozadí neustálá synchronizace One Drive, tak jsem musel někdy čekat. 

Každopádně, mobilní internet nemá nahrazovat domácí připojení. Píšete o pokoji a že nesmíte nic instalovat, takže tipuji nějaký pronájem, možná sdílené bydlení. To není v bytě nějaká přípojka na internet? Do pokoje se to pak dá dostat i bez drátů (PLC, WiFi). 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč zrovna limit 60 GB? Snad všichni zdejší hlavní operátoři nabízejí "pevný internet vzduchem LTE" bez limitu objemu dat, jedinou podmínkou je fixní adresa instalace. Rychlost pak bude pochopitelně závislá na místních podmínkách, ale 10 Mbps a výše by to snad fungovat mohlo.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Raze29Pěkné odpoledne, je to tak, budete potřebovat LTE Wi-Fi modem, do kterého vložíte SIMku a jedná se o službu Připojení bez kabelu Naplno, který obsahuje datový limit 60 GB. Služba není vhodná pro sledování videa ve vysokém rozlišení, přenosy velkých datových objemů a k využití aplikacemi vyžadujícími garantovanou kvalitou připojení, rychlost připojení je 8/4 Mbps. Určitě vám doporučím kontaktovat nás na lince 800 77 77 77, kolegové s vámi prověří dostupnost případně jiné služby na vaší adrese.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...