Přejít na obsah

Pronájem CA modulu


mrzic

Doporučené příspěvky

Plánuji pořízení nové TV a k ní pronájem CA modulu. Nyní mám pronajatý základní setobox za 70 kč/měsíc. Pokud si objednám pronájem CA modulu, musím mít i tento setobox, nebo musím mít obojí?

Na stránkách Vodafone jsem tuto informaci nedohledal. Ono tam obecně o CA modulech moc není, předpokládám, že objednat lze pouze telefonicky.

Díky

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@mrzic Pěkný den, informace k CA modulům najdete na https://www.vodafone.cz/pece/televize/kabelova-tv/ca-modul/. Jinak to píšete dobře - objednání je možné telefonicky a není nutné ho mít v kombinaci se set-top boxem. Samozřejmě je potřeba myslet na to, že s CA modulem nemůžete v televizi využívat funkce jako zpětné sledování pořadů, nahrávky, videotéku apod.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abychom si jen nestěžovali, tak já mám pozitivní komentář. Volal jsem na infolinku a během cca 2 min objednán CAM s tím, že ho technik přiveze a STB si odveze. Takže žádné posílání poštou apod. Velká spokojenost 👍

  • Souhlasím 3
  • To se mi líbí 1
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dobou nějak zapomínají aktualizovat názvy programu na TV s CA Modulem .

Například :Regionální televize pod názvem Náš region TV,

Vodafone vyřadí z nabídky esportovou stanici Chuck TV,název zůstal ale program dávné nevysílá.

 

 

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Pavel m Hezký den, Pavle, na aktualizaci názvů se podíváme, díky za připomínku. To, že pozice zůstává, i když už program nevysílá, je v pořádku. Je to úmyslně, aby diváci v případě další změny na té pozici (nebo při obnovení vysílání) nemuseli znovu ladit. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 12. 2022 v 12:29, Ondra - Vodafone napsal:

Samozřejmě je potřeba myslet na to, že s CA modulem nemůžete v televizi využívat funkce jako zpětné sledování pořadů, nahrávky, videotéku apod.

Samozrejme zpetne sledovani poradu je mozne. Pod zazracnym cervenym tlacitkem je alespon na kanalech CT docela dobry archiv. Nahravky na externi HDD nejsou uz zadnym luxusem. Zpetne sledovani by snad mela umet i apka VodafoneTV? Nevim, nepouzivam...apka O2 to umi luxusne 🙂  Snad nedostanu zase ban...

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...