Přejít na obsah

Aký STB bez nahrávania?


Libor
Přejít na řešení Vyřešil ivan.p,

Doporučené příspěvky

Zdravím a potrebujem poradiť akú značku a model STB kompatibilný  pre monitor k PC mám kúpiť 🤔 ?

Aktuálne mám v prenájme CA modul + dekódovaciu kartu od UPC a monitor k PC už doslúžil LG ☹️.

UPC box nechcem pre mnohé muchy a nahrávať obsah nepotrebujem.

Postačí dáky externý pre HDMI na dekódovanie 🤔 ? Ďakujem a moc sa nevyznám 🙁

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monitor nemá slot na kartu 

Pre pochopenie mám monitor 27 palcová uhlopriečka a nechcem kupovať nový čo bude k PC až tak veľký a tým pádom nebude mať funkciu TV a slot na Ca modul 🤔.

Tak som sa rozhodol radšej zvlášť kúpiť STB do ktorého dám dekódovaciu kartu a chcem vedieť či sa oplatí od UPC zobrať STB o ktorom vieme že je po technickej stránke s doby kamennej, alebo mám na výber aj niečo lepšie a pritom nemusí mať funkciu nahrávania 🤷.

Je aj taká možnosť mať v PC plnohodnotnú TV od UPC , alebo je riešenie kúpiť monitor (malý výber) čo má aj funkciu TV a aj slot na dekódovanie signálu 🤔 ?

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to žiaľ neviem, nie je to pre mňa a môj brat chce kúpiť nový monitor k PC čo nemá slot a funkciu TV a pritom chce naďalej občas využívať aj na sledovanie TV 😆 !

Hry pokiaľ viem nehrá a PC skôr slúži na prácu a viem že dosť často má k monitoru napojený aj notebook , takže tak 🤷.

Asi to nechám na neho nech si poradí sám a predsa má aj možnosť použitia Horizon GO 🤔 a tým pádom zrušenia prenájmu jedného CA modulu 😁 !!! Škoda že zmluva neumožňuje zo dňa na deň zrušenie zmluvy bez pokuty 🤷 .

Chcel som vedieť či je aj možnosť kúpy monitora bez funkcie TV a aj do budúcna mať zvlášť možnosť občasného využitia ako TV 🤔 .

Tak nič a ďakujem za ochotu ✌️

Inak čo brat pozeral cez alzu, tak rôzne STB sa pohybujú cenovo až do 300€ 

a áno majú rôzne funkcie aj nahrávanie atď, no zmätok pre technických amatérov 😉☝️

Ak sa rozhodne , tak to bude nakoniec znova pokus/omyl 😁

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Aký STB bez nahrávania?

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...