Přejít na obsah

Zapojení rozbočovače a kabeláže


Návštěvník lukasb

Doporučené příspěvky

Návštěvník lukasb

Dobrý den,

chtěl bych se Vás zeptat a poradit ohledně zapojení rozbočovače a kabeláže.

Nyní mám zapojenou kabeláž takto:

Z chodby do racku kabel ->spojka ->kabel do pokoje->zásuvka ve zdi ->kabel model a kabel TV

 

Nyní chci dát modem z pokoje do racku, takže takto:

z chodby kabel do racku -> rozbočovač-> kabel do do pokoje a kabel do modemu -> zásuvka ve zdi -> kabel do TV

 

Moje otázka zní, je možné to takto realizovat? Můžu dát jako rozbočovač do racku jejich Teleste 3DSS2-B? A může mi zůstat ve zdi původní zásuvka s tím, že konektor pro modem bude prázdný?

 

Děkuji Vám za ochotu a informaci. Nebo nevíte, zda by mi tuto úpravu Vodafone udělal, popřípadě za kolik?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z chodby kabel do racku -> PŮVODNÍ ZÁSUVKA od VF -> kabel do pokoje a kabel do modemu -> NOVÁ zásuvka ve zdi (stačí běžná TV/R) -> kabel do TV

Kolik si účtuje VF, je k nalezení někde v ceníku servisních prací na webu, ale tady to tuším nebude nutné platit, to by člověk mohl zvládnout sám.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně to tak můžeš zapojit, že zůstane volný datový konektor na zásuvce vůbec ničemu nevadí.

Ještě je tu varianta zásuvku demontovat a posunout ji do racku, kabel namísto zásuvky jen naspojkuješ a ušetříš tím nějaký útlum na signálu, protože ten rozbočovač navíc si něco vezme, i když to není moc a pokud je signál na zásuvce dostatečný, tak by jeho přítomnost neměla vadit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...