Přejít na obsah

Nezobrazují se obrázky v emailu na WiFi


mareneca
Přejít na řešení Vyřešil mareneca,

Doporučené příspěvky

  • Řešení

Problém vyřešen. Dnes mi volal technik z Vodafonu a řekl mi, že se moje IP adresa dostala na nějaký black list. Prý občas kvůli nějakému spamování zařadí balík IP adres na black list.

To jeho vysvětlení na mě bylo dost technické. No nicméně mi změnil IP adresu a problém s nezobrazovaním obrázků je vyřešen. 

  • Kabel 500 Mb/s
  • Data limit
  • Klasik
  • modem
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Změna IP ovšem není řešením, protože jednak tu bývalou IP pak dostane jiný klient a bude mít potíže zase on a za druhé jsou firemní přípojky s fixní IP adresou, kde mnohdy změna IP není žádoucí. Vyřešit by to měl VF, aby jeho IP adresy nekončily na nějakých black listech, protože to zjevně není ojedinělý případ jedné adresy, ale týká se to spousty zákazníků.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohlo by to být vysvětlení, ovšem je zajímavé, že se to týká jenom VF. Když použiji mobilní připojení od T-Mobile, kde se jedna IP sdílí napříč půl republikou, tak se žádný black list nekoná. Když naopak používám veřejnou pevnou od VF, kterou mám snad 10 let, tak na black listu jsem.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...