Přejít na obsah

Nezobrazují se obrázky v emailu na WiFi


mareneca
Přejít na řešení Vyřešil mareneca,

Doporučené příspěvky

  • Centrum péče

@marenecaPěkné dopoledne, zkoušeli jsme ve více prohlížečích i telefonech a vždy v pořádku. Kolegové z technické podpory to také testovali, ale potíže se jim nepodařilo zreprodukovat.  Napište nám prosím přes https://tam.je/forum spolu s konkrétními údaji o telefonu, systému, prohlížeči atd.  a předáme to technické podpoře ke konkrétnímu prověření.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mareneca @Adolf.Shitler já se raději znovu zeptám, opravdu nemůže nějaký problém v tom, že používáte nějakou VPN, Tor, u Apple zapnutý soukromý přenos a pod., nebo že se nacházíte mimo ČR ?

Protože u obou z vás vidím že sem přistupujete ze zahraniční IP adresy, takže něco zřejmě musíte mít nastavené jinak než většina ostatních uživatelů.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tomus zahraniční IP adresa je asi daná tím, že používám služební počítač a VPN běží přes Německo. Neznám přesné detaily. 

Problém s wifi Vodafonu je ale jen na mobilu. Na počítači je vše ok, ať už do Seznam emailu přistupuji přes Chrome nebo Edge.

Pokud ale do Seznam emailu jdu přes mobil a je jedno jaký ( Android , iPhone), obrázky se nenačtou. Pokud se ale připojím přes jinou wifi (v práci, kavárně, v čekárně autoservisu...), vše funguje bez problémů. Stejně tak vše funguje bez problémů, pokud se připojím přes 4G data. 

Pokud k nám někdo přijde na návštěvu, připojí se se svým mobilem na wifi, obrázky se mu také nenačtou.

Nedělal jsem žádnou změnu nastavení wifi routeru. 

  • Kabel 500 Mb/s
  • Data limit
  • Klasik
  • modem
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra jsem nucen použít služeb Českých drah, a tak jsem si přes OneTicket zakoupil jízdenku tam i zpět. Jízdenka přišla do emailu, a tak jsem si ji v mobilu rozkliknul. Zadal jsem požadavek externího zdroje ..... a místo obrázku (QR kód) se objeví malinkatý čtvereček, který nám říká, že na tom místě má být plnohodnotný obrázek. No, průvodčí by mě asi poslal někam, viďte. A tam někam bych měl poslat i celý Vodafone.

Ale poněvadž vlastním tiskárnu, tak jsem si tu jízdenku s plnohodnotným obrázkem QR kódu (na PC problém není) vytiskl na starý dobrý papír. Inu - pokrok.

Nedej bože, aby někdo ve vládě rozhodl, že se nikdy už nebude používat papír, ale vše bude digitální. Přes mobil. 

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Souhlasím 1
  • Smutný 1
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...