Přejít na obsah

Ukončení služby SMS e-mail k 30. 11. 2022


Návštěvník renda80
Přejít na řešení Vyřešil sodekcz,

Doporučené příspěvky

Návštěvník eljaro

Nejde jen o seznam používal jsem to i na hlavně na firemních poště . Přece nechci mít firemní komunikaci v mobilu !? To mne štve . Zatím nevím jak to vyřeším no uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuto službu by měl svým zákazníkům vždy zajišťovat pouze poskytovatel emailu, pokud je o ni samozřejmě zájem (ostatně jsou to jeho zákazníci, tak ať jim vyjde vstříc). A měl by už proto, že spousta lidí má virtuální operátory, kde žádná možnost notifikací přes SMS také nikdy nebyla.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně není důvod, aby se mobilní operátoři starali o nějaké emaily, se kterými nemají vůbec nic společného. To si opravdu musí řešit poskytovatel emailu ve vztahu ke svým zákazníkům. A jelikož SMS brány existují, tak není důvod, aby např. již zmiňovaný Seznam nějakou neprovozoval (navíc nejenom Seznam, ale i spousta dalších poskytovatelů emailu používá SMS na ověřování, tj. nějakou SMS bránu buď přímo mají, anebo využívají pro tyto účely třetí subjekt a neměl by tedy být problém implementovat i SMS notifikace z emailu).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, eljaro napsal:

Přece nechci mít firemní komunikaci v mobilu !?

Uz to ze si notifikujes prichozi email jako SMS, znamena ze tu komunikaci mas. 

Ja mam na firrmnim Teams nastaveno od kdy me ma nerusit a outlook mam potlaceny uplne

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, eljaro napsal:

Nejde jen o seznam používal jsem to i na hlavně na firemních poště . Přece nechci mít firemní komunikaci v mobilu !? To mne štve . Zatím nevím jak to vyřeším no uvidíme.

Můžeš mít firemní komunikaci na telefonu ve služebním profilu. Celý služební profil potom lze zapnout/vypnout podle potřeby. Taže tě nemusí otravovat o víkendu, na dovolené ... U větších firem to funguje.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarekM

T-Mobile podle slov jejich člověka na telefonu zatím rušení nezvažuje, ale tato myšlenka se opravdu nabízí, snad u nich zdravý rozum zvítězí. (Pokud mi moderátor neschválí ani tento příspěvek, budu aspoň vědět, kým je Adolf za své vazalství placen.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seznam zjevně nějaké sms řešení má, když při registraci prudí s potvrzovací sms.... Bez mobilu si dnes neregistrujete novou schránku.... Takže může toto sms řešení nabízet i k účelu zasílání notifikací o novém mailu. 

Jak už jsem psal, můžete využít i zahraniční placené služby. 

A nebo změňte operátora - Vodafone určitě bude hodně nešťastný když kvůli vypnutí této služby přijde o 200 zákazníků, co navíc měli průměrné ARPU 200 Kč 😆

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarekM
No, pokud se Vodafonu vyplatí rušit službu s nižšími náklady na správu, pak asi i pár stovek tisíc ročně řeší. Seznam bránu využívá, jen aby protlačil ten gg paskvil (2FA), který opět snižuje bezpečnost, protože stačí jen ukrást a odblokovat SIM (pokud je vůbec PINem krytá), abyste získali přístup ke všem takto "zabezpečeným" účtům pomocí "zapomenutého" hesla. V důsledku si nezřídíte email, nemáte-li telefon. Upraveno uživatelem MarekM
SMS -> SIM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...