Přejít na obsah

Ukončení služby SMS e-mail k 30. 11. 2022


Návštěvník renda80
Přejít na řešení Vyřešil sodekcz,

Doporučené příspěvky

Opět musím s rendou souhlasit, ví, o čem služba je a k čemu je dobrá. 

Taky mám dat dost 4GB, v tom problém není, je jednak v tom, že sms upozornění většinou přijde dříve než se mi stáhne mail a dále že přijde i když z různých důvodu data nemám, ať už  z důvodu že šetřím baterii na později, nebo v místě kde není LTE či signál Vodafonu vůbec.  Běžně se mi stává, že VF v místě signál nemá, a telefon se přepojí na Poláky či Slováky přestože jsou 50km daleko. To by měl VF řešit, pokrytí, a ne buzerovat zákazníky. V pondělí jsem na lince oznamoval nějaký problém na jejich straně, že se prý hned ozvou, je středa a nikdo se dosud neozval.

 

Adolfe, váš lživý příspěvek že jsme s rendou jeden člověk, nahlašuji administrátorovi. Ten si to může zkontrolovat dle IP.  Už jsem vás jednou upozorňoval. 

  • Kabel 300 Mb/s
  • Basic
  • Klasik
  • modem
  • OV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník renda80

No s ním @Adolf.Shitler se nemá cenu bavit očemkoliv.

@bnone Ale jinak IP se dá měnit libovolně, například klidně můžu psát přes server z Činy, to není problém a nemusí být ani uživatel nějak technicky zdatný. Existují již hotová uživatelská řesení jako je "Tor" atd. I když je pravda, že přístupy z adres VF teda nenasimulujete. Jinak já právě přistupuji sem z mobilní sítě O2 😁

Upraveno uživatelem renda80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník renda80

 

Citovat

 

bnone

To já vím moc dobře, ale pokud oba nepoužíváme VPN a naše IP jsou reálné z rozsahu VF s umístěním Trutnov a OV, tak není o čem diskutovat. Já se za ničím neskrývám, vy předpokládám taky ne.

 

 

@bnone No to víte, když někdo neví coby, tak už vymýšlí konspirační teorie. Místo toho aby řešil pouze daná fakta. 😉

 

Tak mě dnes (16.11.) Vodafone konečně posla oznámení do webové aplikace "Můj Vodafone" (www.vodafone.cz/muj/) o ukončení služby SMS E-mail, ale hlavně mě přišlo i SMS upozornění o nové zprávě v této webové aplikaci "Můj Vodafone".

No opravdu „brzo“, když 30.11. to ruší, fakt nechápu takovýto přístup k zákazníkovi. 🤔

Upraveno uživatelem renda80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako moderátor vás můžu ujistit že se tady důsledně kontrolují duplicitní a jiné pochybné účty, takže takové pokusy by zde byly marné a znamenaly by pouze zablokování účtu uživatele.

@bnone připojit se s mobilem na BTS vzdálenou 50 km to nepovažuji za reálné, možná jí mobil může vidět stejně jako já v Brně vidím vysílače z Rakouska, ale rozhodně se na ně nemám šanci připojit, protože mobil tam prostě nedosvítí a nemůže s nimi komunikovat.

Já už bych tohle téma postupně ukončil, protože myslím že bylo napsáno víc než dost a už se to začíná odklánět k urážkám.

Vodafone se prostě rozhodl tuto službu ukončit a myslím si že uživatelů kteří jí dosud používají bude zřejmě opravdu málo, protože většina přešla na mobilní email, je mnohem užitečnější a touto diskuzí na tom stejně nic nezměníte, ale chápu že ukončení jakékoliv služby vdy někoho naštve.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro upřesnění:

Těch 50 km jsem jen tak nahodil jako obecný příklad. Neměřil jsem to.

Po změření na mapy.cz vzdušnou čarou 30km na hranice Polska i Slovenska.  Mobil se připojil, dostal jsem uvítací sms. Děje se mi to běžně, naposledy v sobotu. Konkrétní místo Palkovické Hůrky. V Beskydech běžně, chvilku Polsko, chvilku Slovensko.  Já to nějak nesleduji, vím to z uvítacích roamingových sms, které mi chodí. Já nemám důvod si to vymýšlet.

Kdysi jsem používal i polskou kartu, kterou jsem se připojil do Polska z domu, vzdušnou čarou 20km. Ale jen u okna. Zato v polském Těšíně, pár metrů za hranicemi už VF nebyl. Velký vliv na to má asi terén a nasměrování antén.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Basic
  • Klasik
  • modem
  • OV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tim Cieszynem muzu potvrdit. Kousek za Olzou (ikdyz pro polaky jsme za Olzou my...) a Vodafone CZ byl fuc a frcel jsem na polske siti. 

Podobne na CZ strane v Sudicich, nebo Rohove. Kdo si nedal bacaha (pred Euroroamingem), tak se mu i prichozi hovory mohly prodrazit. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Petra Adi

Dobrý den, také se mi nelíbí vypnutí zpráv . Moji rodiče internet nemají a ani chytrý telefon, ale kvůli některým institucím ho museli založit, ale mimo mne na něj přístup nemají. Vždy když jim něco přišlo tak mi přišla zpráva a tu sem jim vytiskla. Všichni reagujete, že je to zbytečné v dnešní době, ale pro mne to bylo důležité, že jsem se nemusela každý den přihlašovat a zjišťovat zda něco přišlo a přihlásila se až když mi přišla zpráva o novém emailu. Nebo když mi přišlo něco důležitého na můj email. Normálně se tam každý den nepřihlašuji. Proto mi toto vypnutí zpráv vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...