Přejít na obsah

Ukončení služby SMS e-mail k 30. 11. 2022


Návštěvník renda80
Přejít na řešení Vyřešil sodekcz,

Doporučené příspěvky

Návštěvník dadly

Škoda že službu Vodafone nezpoplatnil třeba 10-20 kč za měsic. Asi bych to zkousl spíš než zrušení. U ostatních služeb to tak udělal a člověk se s cenou smíří spíš než s rušením služeb. Nenabízí ani žádnou placenou alternativu, ne všude je dobré datové pokrytí. Asi počítá s navýšením lidí připojených na net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Filip Pěkný den, Filipe, je mi líto, že vám bude služba SMS e-mail tak moc chybět a nepotěšili jsme vás, rozhodnutí je ale konečné, takže tady nechci a nemůžu dávat falešnou naději. SMS e-mail obnovovat nebudeme.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existují služby, kde si necháte posílat emaily a tyto vám to přepošle na mobil jako sms. Zadarmo to sice není, ale pokud na to někdo dostává důležité informace, tak má možnost si tuto službu zaplatit. 

Služeb je více, konkrétní služby vypisovat nebudu, ale diskutovalo se o tom v těchto dnech na jiném fóru, takže dohledatelné to je. 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kazy

Koukám, že tu většina lidí nechápe o co jde.

Potřebuji vědět, že mi nějaký email přišel.

K tomu sloužilo upozornění pomocí SMS.

Trvale zapnutá data s tím nemají nic společného.

Přeci nebudu stokrát denně kontrolovat, jestli mi přišel email, na který čekám.  To je naprostá hloupost.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže problém je v tom, že nějaká zvláštní aplikace na emaily neumí zobrazit notifikace? 🤔

a řešení teda má bejt, že kvůli příchozímu emailu by ti měla přijít nějaká sms zpráva do aplikace na sms, která o sobě notifikaci zobrazit dokáže? 🤔

to je nějaký celý divný 😐

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálka mám v mobilu emailového klienta BlueMail, v něm tři emailové účty, aktivní mobilní data a několikrát za den mě na mobilu pípne upozornění na nový email, tak nevím čemu bych potřeboval přeposílat email přes SMS.

Pokud to aplikace pro Atlas email neumí, což je myslím aplikace Centrum.cz, kterou jsem nedávno chvíli testoval a tam to opravdu vůbec nefungovalo, tak jí musíš nahradit nějakou jinou, kde budou push notifikace fungovat, jako je třeba zmíněná Bluemail, nebo zkus aplikaci FairEmail, na kterou jsou také velmi dobré ohlasy.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kazy
V 15. 11. 2022 v 15:09, Ondra - Vodafone napsal:

@renda80 Respektuji, že máte na využívanost jiný pohled, nicméně my bychom byli sami proti sobě, kdybychom rušili oblíbené a hojně používané služby. Konkrétní statistiky jsou ale čistě interní záležitostí, takže podrobnější být nemůžu.

Je smutné, že ani operátor neví k čemu byla služba využívána.

Bez upozornění pomocí SMS nevím, že mi nějaký email přišel. Nebudu přeci 100x denně koukat na email, jestli tam není něco nového. To je nesmyslné. Nejhorší je, že za to není žádná náhrada 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...