Přejít na obsah

Zvýšení rychlosti uploadu


Návštěvník lukasb

Doporučené příspěvky

Návštěvník lukasb

Dobrý den, 

Máte prosím někdo informace, kdy bude Vodafone přecházet na doscis 4.0? Současný upload 300/20 mb je velmi tristní při práci v cloudu.

U nás v domě udělat Cetin rozvody optiky, ale optický tarif od Vodafone 250/250 je brutálně drahý, konkurence nabízí skoro o polovinu levnější. Tak uvažuji, zda ještě chvíli počkat na rychlejší upload na koaxu nebo odejít ke konkurenci na optiku. 

Děkuji za odpovědi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak upgrade začal, ale bude to trvat. Vyměnit x stovek HW za x miliónů korun holt trvá. I kvůli lidským zdrojům. A co navýšení na 500/30 či 1000/50? To by nepomohlo? Každopádně doporučuji spočítat vše předem, třeba kolik bude stát TV atp.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napadá mě jediná - u gigabitu mají upload osekanej na polovinu 👎 ale oproti vodafonu je to pořád 10x rychleší 😐

já sem zvědavej na výsledky spolupráce s t-mobilem, o který se před časem mluvilo 🤔 a ve výsledku i s cetinem, protože ty sítě stavěj spolu s t-mobilem 🤔

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divný to je, ale musel jsem kvůli tomu zpřístupnit chodbu a viděl jsem jak to tahaj, tvrdil mi to technik. Nechápu, nikdy se jim ta investice nemůže vrátit. Sice pár nespokojenců v baráku už na optiku po migraci na Vodafone přeslo a i já se chystám, pokud Vodafone v dohledné době nepřijde s podporou Apple u VodafoneTV.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...